Четвер, 23 березня 2023 19:02

Зустріч Голови НРЖУ з ліцеїстами

Сьогодні Голова Національної Ради Жінок України, віце-президентка Європейського центру Міжнародної Ради Жінок, докторка медичних наук, професорка, лауреатка конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських 2019 року Людмила Порохняк-Гановська провела зустріч з ліцеїстами Опорний заклад освіти «Баришівський ліцей» Баришівської селищної ради. Організатором такої зустрічі виступила керівник МБІ БО Фонду громади Березані Алла Новікова. Між НРЖУ та МБІ БО Фонду громади Березані підписаний Меморандум про співпрацю. Утім, ця зустріч пройшла не за так званим протоколом, а  за покликом дитячих сердец. До діалогу долучились і заступниця Голови НРЖУ Меланія ыщук та Голова Комітету по роботі з сількими громадами Тамара Бігун.

Людмила Андріївна ознайомила молодь з діяльністю НРЖУ, в яку входять 19 громадських організацій. Розповіла як представляла українське жіноцтво на головному міжнародному форумі ООН, що нещодавно відбувся в Нью-Йорку та поділилась планами на майбутнє. Це, зокрема, вплив на екологію в зонах масового артилерійського обстрілу. Людмила Порохняк-Гановська неодноразово брала участь як віце-президентка Європейського центру Міжнародної Ради Жінок у міжнародних форумах. 

У свою чергу, ліцеїсти під керівництвом координаторки програм «Молодіжного Банку Ініціатив» Лілії Болосової презентували п’ять проєктів програм. За словами координаторки, «Молодіжний Банк Ініціатив» формує українську ідентичність і сприяє розвитку лідерського потенціалу серед молоді. Власне, присутні у цьому пересвідчились, послухавши презентації ліцеїстів. 

Це заходи як літературно-мистецького напрямку, так  і знання, що необхідні в повсякденному житті: допомога у дорожньо-транспортній пригоді, зупинка кровотечі, переломи кінцівок, запаморочення та інші критичні ситуації.

Наприкінці спілкування ліцеїсти отримали від Голови НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська подарунок – ноутбук.

 

Прочитано 600 разів

Останні матеріали

вер. 22, 2023 29

Підписано Меморандум про співпрацю

21 вересня Голова Національної Ради Жінок України Людмила Андріївна Порохняк-Гановська та…
вер. 22, 2023 27

У Шестовиці організовується сільський музей

Голова Національної Ради Жінок України Людмила Андріївна Порохняк-Гановська, заступниця…
вер. 22, 2023 28

МИ БАЧИМО ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СЕДНЄВА

Привезли активістам Седнева Проєкт про розвиток окупованих сіл делегація НРЖУ у складі:…
вер. 22, 2023 28

Вечір пам’яті Валентини Бондаровської

19 вересня Національна Рада Жінок України провела в приміщенні Будинку вчених вечір…

Вісник Національної ради жінок України