П'ятниця, 04 лютого 2022 18:28

Участь Голови НРЖУ Людмили Порохняк-Гановської в засіданні Національної платформи

2 лютого відбулося перше, в цьому році, онлайн засідання Національної платформи «Рівні права та можливості», на якому були визначені пріоритетні напрямки роботи на період 2022–2024 років. Для подальшої роботи над стратегічними напрямками роботи Платформи сформовані робочі групи.

У засіданні взяли участь більш як 30 громадських жіночих організацій.

Місія Національної платформи:

Забезпечення участі громадянського суспільства у процесі формування та реалізації державної ґендерної політики у всіх секторах та сферах на національному та місцевому рівнях.

Цілі діяльності Національної платформи «Рівні права та можливості»:

1. Відпрацювати механізми врахування позиції та експертизи організацій громадянського суспільства під час формування та реалізації державної ґендерної політики та її адвокації.

2. Консолідувати зусилля громадськості Національна Рада і та Уряду щодо формування та реалізації державної ґендерної політики.

3. Забезпечити врахування при формуванні та реалізації державної політики в різних сферах та галузях принципу рівних прав та можливостей жінок та чоловіків.

4. Посилити громадську участь та контроль над формуванням та реалізацією державної ґендерної політики.

Урядова уповноважена з гендерної політики Катерина Левченко закликала громадські організації приєднуватись до Платформи.

Національна Рада Жінок України бере активну участь, а Людмила Порохняк-Гановська є модераторкою Цілі №3. Зокрема, вона, як доктор медичних наук, буде займатись дослідженнями рівних прав та можливостей як в наданні, так і у отриманні медичних послуг. Крім того, державну ґендерну політику в освітній сфері вивчатиме кандидат педагогічних наук Тетяна Тарасова, на царині культури кандидат педагогічних наук, відмінник освіти України Зоя Донець, а ґендерну політику в ЗМІ заслужена журналістка України Наталка Капустянська. Наша діяльність відбуватиметься  спільно з представниками інших жіночих громадських організацій, що входять до Національної платформи.

 

Прочитано 792 разів

Останні матеріали

лист. 16, 2023 52

Виступ Мартін Марандел

Дорогі сестри ICW-CIF, Під час закриття нашого ECM у Манілі з 6 по 9 листопада 2023 року…
Default Image
лист. 16, 2023 452

ЗНОВУ ДО ПИТАННЯ КОВІДУ

Під час асамблеї в Манілі відбулись консультації Людмили Порохняк-Гановської з…
лист. 16, 2023 462

Декларація Засідання виконавчого комітету

CW-CIF МІЖНАРОДНА РАДА ЖІНОК CONSEIL INTERNATIONAL DES FEMMES Заснована 1888 Декларація…
лист. 14, 2023 487

Презентація Голови НРЖУ на Асамблеї в Манілі

Голова Національної Ради Жінок України, Віце-прем’єрка Міжнародної Ради Жінок України…

Вісник Національної ради жінок України