Понеділок, 08 липня 2024 13:36

Седнів. Робоча поїздка Голови НРЖУ

06.07.2024. с. Седнів, Чернігівська область.

 Команда НРЖУ на чолі з головою Людмилою Порохняк-Гановською у межах Проєкту «Активізація сільських громад звільнених/деокупованих територій» відвідала Седнів – «Садибу Лизогубів» й зустрілась з керівницею «Садиби Лизогубів» Тетяною Луговською та Головою ГО «Центр підтримки та розвитку жіночих та дитячих ініціатив «Меланія» Ольгою Генею.

Тут зроблені ремонтні роботи двох кімнат, де будуть розміщуватись ГО «Центр підтримки та розвитку жіночих та дитячих ініціатив «Меланія» та Вокальний колектив «Берегиня». Ми щиро дякуємо надану можливість облаштувати мистецький простір ІСАР Єднання та за допомогу у ремонті настоятелю Георгіївської церкви Тимону. Дякуємо і місцевій владі – в.о голови Тетяні Мориляк й відповідальній за культурно-мистецький простір Лідії Могилевець.

У межах нашого Проєкту ми вибрали Седнів не випадково. Це чарівної краси селище над річкою Сновом надихало і письменників, і художників. Надихнуло і нас створити Громадський простір, завдяки нашим донорам ІСАР Єднання.

А тут справді живуть талановиті люди… І гостинно зустрічають, і енергетично наповнюють людські душі… Тут, над річкою Сновом, цінують звичаї…

Цей захід відбувся в рамках Проєкту «Активізація сільських громад звільнених/деокупованих територій», що впроваджується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами.

Дякуємо партнерам за підтримку!

 

 

Прочитано 105 разів

Галерея зображень

Детальніше в цій категорії: « Москалі. Робоча поїздка Голови НРЖУ

Останні матеріали

лип. 08, 2024 108

Москалі. Робоча поїздка Голови НРЖУ

06.07.2024. с. Москалі. Музей старожитностей Юрія Дахна «Приємно бачити мальовничі…
лип. 08, 2024 113

Шестовиця. Робоча поїздка Голови НРЖУ

06.07.2024. с. Шестовиця. Чернігівська область. Центр взаємодопомоги та розвитку села.…
лип. 02, 2024 253

Зустріч у межах Проєкту

#IsarEdnannia ІСАР Єднання 30.06.2024. с. Седнів, Чернігівська область. Голова НРЖУ…
лип. 02, 2024 255

Вишивана краса України — неповторний Чернігівський край

#IsarEdnannia ІСАР Єднання 30.06.2024 У межах Проєкту «Активізація сільських громад…

Вісник Національної ради жінок України