Вівторок, 02 липня 2024 10:43

Зустріч у межах Проєкту

#IsarEdnannia

ІСАР Єднання

30.06.2024. с. Седнів, Чернігівська область. Голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська у межах Проєкту «Активізація сільських громад звільнених/деокупованих територій» відвідала Седнів – «Садибу Лизогубів» й зустрілась з Головою ГО «Центр підтримки та розвитку жіночих та дитячих ініціатив «Меланія»  Ольгою Генею.

Наразі тривають ремонтні роботи кімнати, де буде розміщуватись ГО «Центр підтримки та розвитку жіночих та дитячих ініціатив «Меланія».

Цей захід відбувся в рамках Проєкту «Активізація сільських громад звільнених/деокупованих територій», що впроваджується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами.

Дякуємо партнерам за підтримку!

Прочитано 2889 разів

Галерея зображень

Останні матеріали

черв. 03, 2025 15

Чернігів. Практики громадського архівування

Безперечно, сьогодні бібліотеки є одним із осередків культурного життя будь-якого селища…
черв. 03, 2025 13

Березань. Практики громадського архівування

Сьогодні пишеться багато методичок про різні форми активізації громадян в малих громадах,…
черв. 03, 2025 12

Зустріч з волонтерами села Шестовиці

У рамках робочої поїздки Голови НРЖУ Людмили Порохняк-Гановської на Чернігівщину…
трав. 30, 2025 30

Практики громадського архівування

ПРАКТИКИ ГРОМАДСЬКОГО АРХІВУВАННЯ в рамках проєкту «Громадська архівістика в Україні»…

Вісник Національної ради жінок України