Понеділок, 08 липня 2024 13:26

Шестовиця. Робоча поїздка Голови НРЖУ

06.07.2024. с. Шестовиця. Чернігівська область. Центр взаємодопомоги та розвитку села. Етнографічний музей села.

Команда НРЖУ на чолі з головою Людмилою Порохняк-Гановською у межах Проєкту «Активізація сільських громад звільнених/деокупованих територій» відвідала село Шестовиця й зустрілась з активом села.

Було оглянуто будівлю Центру взаємодопомоги та розвитку села, де проведено ремонт в межах Проєкту «Активізація сільських громад звільнених/деокупованих територій». Відновлена кімната та закуплена офісна оргтехніка й меблі за кошти донорів та частково благодійників надає можливість членам Громадської організації «Центр самодопомоги, взаємодопомоги  та розвитку с. Шестовиця» проводити свої активності. Інші кімнати – які попередньо передбачались для розвитку сільського зеленого туризму – вже підготовлені. Залишилось опанувати добру справу – сільське підприємництво. На сьогодні в Україні активно розвивається сільський туризм. Як його правильно організувати не треба їхати далеко за досвідом… Своїми набутими знаннями вже неодноразово ділилися на тренінгах з команди НРЖУ. Приміром, Наталія Гнатюк, ГО Фонд Сталого Розвитку «Стара Волинь». Їхня сільська громада Гриців, Шепетівського району Хмельницької області,  стала першою в Україні сільською громадою, яка взялася за створення Кластеру Сільського Туризму. А почали з того, що знайшли людей, готових поділитися своїм родинним теплом із гостями. Залучали вправних господинь, які вміють і зготувати і подати. Цього разу своїми знаннями поділився Іван Кропивницький (також з команди НРЖУ), який нещодавно приїхав зі набутими знаннями на Черкащині. У тому, що в селі Шестовиця смачно можуть пригостити, ми переконалися на цій зустрічі. Активні членкині організації приготували сманющі(!) вареники на «пару» з ягодами.

Цей захід відбувся в рамках Проєкту «Активізація сільських громад звільнених/деокупованих територій», що впроваджується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами.

Дякуємо партнерам за підтримку!

 

 

 

 

Прочитано 112 разів

Галерея зображень

Останні матеріали

лип. 08, 2024 105

Седнів. Робоча поїздка Голови НРЖУ

06.07.2024. с. Седнів, Чернігівська область. Команда НРЖУ на чолі з головою Людмилою…
лип. 08, 2024 108

Москалі. Робоча поїздка Голови НРЖУ

06.07.2024. с. Москалі. Музей старожитностей Юрія Дахна «Приємно бачити мальовничі…
лип. 02, 2024 253

Зустріч у межах Проєкту

#IsarEdnannia ІСАР Єднання 30.06.2024. с. Седнів, Чернігівська область. Голова НРЖУ…
лип. 02, 2024 255

Вишивана краса України — неповторний Чернігівський край

#IsarEdnannia ІСАР Єднання 30.06.2024 У межах Проєкту «Активізація сільських громад…

Вісник Національної ради жінок України