Середа, 26 січня 2022 07:01

Старійшини попереджають

 

25 January 2022
FOR IMMEDIATE RELEASE

The Elders warn civilians will pay the price if diplomacy fails in Ukraine crisis

 

Старiйшини є незалежними лідерами, які використовують свій колективний досвід і вплив для миру, справедливості та прав людини в усьому світі. Група була заснована Нельсоном Манделою в 2007 році.

Старійшини – Бан Гі Мун (заступник голови), Гро Харлем Брундтланд, Зейд Раад Аль Хусейн, Хіна Джілані, Еллен Джонсон Серліф, Рікардо Лагос, Граса Машел (заступник голови), Хуан Мануель Сантос, Мері Робінсон (голова) та Ернесто Седілло .

Мартті Ахтісаарі, Ела Бхатт, Лахдар Брахімі, Фернандо Енріке Кардозо та Джиммі Картер – почесні старійшини.

Десмонд Туту (1931–2021) і Кофі Аннан (1938–2018) були членами-засновниками The Elders і обіймали посаду голови з 2007 по 2013 і з 2013 по 2018

 

Старійшини попереджають, що мирні жителі заплатять ціну, якщо дипломатія зазнає невдачі в українській кризі

«Старійшини» сьогодні попередили, що невинні мирні жителі заплатять ціну за політичну невдачу, якщо нинішня напруженість навколо України продовжуватиме загострюватися, і закликали всі сторони сумлінно працювати для мирного вирішення через діалог.

Старійшини підтвердили свою підтримку суверенітету України, її територіальної цілісності, її демократії та права її народу жити в мирі та безпеці.

Пан Гі Мун, заступник голови правління старійшин і колишній генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй, сказав:

«Ця криза не може і не повинна бути вирішена за допомогою сили. Було б моральним обуренням, якби невинні цивільні, які вже постраждали в минулому, заплатили ціну за провал дипломатії. Розв’язання кризи в Україні потребує вирішення як поточної напруженості, так і її корінних причин. Занепокоєння Росії можна почути без загрози війни. Це випробування, яке дипломатія не повинна провалити».

Нинішнє напруження має вирішуватися в рамках міжнародного порядку, заснованого на правилах, які існували після закінчення Другої світової війни, з дотриманням усіма сторонами принципів Статуту ООН, який вони підписали.

Перше, що необхідно для розрядження напруженості, – це щоб президент Путін скасував нарощування військ на українському кордоні Росії.

Подальша ескалація, що призведе до військових дій, призведе до непотрібних смертей, створить довгострокову небезпеку для всіх сторін і матиме дестабілізуючі наслідки за межами України.

Старійшини закликали залучених лідерів діяти в ширших інтересах своїх громадян, а не виконувати короткострокові націоналістичні плани. Усі сторони мають підходити до діалогу конструктивно, розуміючи законні занепокоєння один одного щодо безпеки та збільшуючи простір для мирного вирішення.

(матеріал надала Європейська Жіноча Ліга)

 

 

Прочитано 432 разів

Останні матеріали

лист. 16, 2023 51

Виступ Мартін Марандел

Дорогі сестри ICW-CIF, Під час закриття нашого ECM у Манілі з 6 по 9 листопада 2023 року…
Default Image
лист. 16, 2023 449

ЗНОВУ ДО ПИТАННЯ КОВІДУ

Під час асамблеї в Манілі відбулись консультації Людмили Порохняк-Гановської з…
лист. 16, 2023 459

Декларація Засідання виконавчого комітету

CW-CIF МІЖНАРОДНА РАДА ЖІНОК CONSEIL INTERNATIONAL DES FEMMES Заснована 1888 Декларація…
лист. 14, 2023 484

Презентація Голови НРЖУ на Асамблеї в Манілі

Голова Національної Ради Жінок України, Віце-прем’єрка Міжнародної Ради Жінок України…

Вісник Національної ради жінок України