Вівторок, 03 грудня 2019 20:04

Мультидисциплінарний тренінг. День перший.

Продовжив свою роботу дводенний мультидисциплінарний тренінг в Чернігівському районі Чернігівської області на тему: «Доступ до верховенства права осіб, які постраждали від насильства».

Голова Національної Ради Жінок України Людмила Порохняк-Гановська привітала учасників заходу, серед яких – працівники соціальних служб, вчителі, психологи, волонтери здоров’я та зазначила, що саме сьогоднішні учасники є представниками сіл і якнайкраще обізнані з ситуацією в громадах. Тож спільними зусиллями маємо покроково вчитися як запобігати проявам домашнього насильства.

 

Галина Козлова, експертка з домашнього насильства, голова комітету «Постійний розвиток» Національної Ради Жінок України та Алла Новікова, голова Правління ГО «Фонд громади Березані», експертка з розвитку територіальних громад навели реальні приклади психологічного насильства як щодо жінок, так і щодо чоловіків. А також психологічні негативні дії щодо дітей – які захищені Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Людмила Дудко, голова Громадської організації «Жіноча Громада Чернігівщини» озвучила покрокову Інструкцію для жінок, постраждалих від насильства. Алгоритм дій, що залежить від багатьох факторів.

Найактивніших волонтерів Тамару Ваду, Олега Денисенко, Тетяну Прохоренко, Валентину Парасюк, Олега Бондаренка голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська нагородила медаллю «Волонтер здоров’я». Приміром, Олег Бондаренко мешкає в с. Жидиничі і на волонтерських засадах опікується за 11 пристарілих людей.

Прочитано 85 разів

Останні матеріали

черв. 03, 2020 3

Зустріч в Офісі Президента України

Як повідомив Центр «Жіночі перспективи» 29 травня 2020 року в Офісі Президента України…
черв. 01, 2020 3

Хай завжди буде сонце!

Міжнародний день захисту дітей - святкується щорічно 1 червня. Був заснований в листопаді…
трав. 12, 2020 42

Вітаємо жінок-медсестер

Наших дорогих жінок-медсестер вітаємо з Вашим професійним святом. Сьогодні відзначають…
трав. 12, 2020 50

Шляхи підвищення професійного статусу медичної сестри

Людмила Порохняк-Гановська, Голова Національної Ради жінок України, доктор медичних…

Вісник Національної ради жінок України