Вівторок, 03 грудня 2019 20:04

Мультидисциплінарний тренінг. День перший.

Продовжив свою роботу дводенний мультидисциплінарний тренінг в Чернігівському районі Чернігівської області на тему: «Доступ до верховенства права осіб, які постраждали від насильства».

Голова Національної Ради Жінок України Людмила Порохняк-Гановська привітала учасників заходу, серед яких – працівники соціальних служб, вчителі, психологи, волонтери здоров’я та зазначила, що саме сьогоднішні учасники є представниками сіл і якнайкраще обізнані з ситуацією в громадах. Тож спільними зусиллями маємо покроково вчитися як запобігати проявам домашнього насильства.

 

Галина Козлова, експертка з домашнього насильства, голова комітету «Постійний розвиток» Національної Ради Жінок України та Алла Новікова, голова Правління ГО «Фонд громади Березані», експертка з розвитку територіальних громад навели реальні приклади психологічного насильства як щодо жінок, так і щодо чоловіків. А також психологічні негативні дії щодо дітей – які захищені Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Людмила Дудко, голова Громадської організації «Жіноча Громада Чернігівщини» озвучила покрокову Інструкцію для жінок, постраждалих від насильства. Алгоритм дій, що залежить від багатьох факторів.

Найактивніших волонтерів Тамару Ваду, Олега Денисенко, Тетяну Прохоренко, Валентину Парасюк, Олега Бондаренка голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська нагородила медаллю «Волонтер здоров’я». Приміром, Олег Бондаренко мешкає в с. Жидиничі і на волонтерських засадах опікується за 11 пристарілих людей.

Прочитано 330 разів

Останні матеріали

лют. 20, 2021 74

Вітаємо з перемогою!

#ВітаємоНашихДівчат! Біатлоністки збірної України стали у суботу бронзовими призерками в…
лют. 19, 2021 88

Круглий стіл

Шановні друзі і колеги! 25 лютого 2021 року в офісі Міжнародного культурного центру…
лют. 18, 2021 45

165 років від дня народження Софії Русової

Сьогодні виповнюється 165 років від дня народження Софії Русової, просвітниці,…
лют. 10, 2021 90

Комісія зі статусу жінок

Комісія зі статусу жінок Комісія зі статусу жінок Шістдесят п’ята сесія 15 - 26 березня…

Вісник Національної ради жінок України