Вівторок, 03 грудня 2019 20:19

Мультидисциплінарний тренінг. День другий.

Продовжив свою роботу дводенний мультидисциплінарний тренінг в Чернігівському районі Чернігівської області на тему: «Доступ до верховенства права осіб, які постраждали від насильства».

Голова Національної Ради Жінок України Людмила Порохняк-Гановська привітала учасників заходу, серед яких – працівники соціальних служб, вчителі, психологи, волонтери здоров’я та зазначила, що саме сьогоднішні учасники є представниками сіл і якнайкраще обізнані з ситуацією в громадах. Тож спільними зусиллями маємо покроково вчитися як запобігати проявам домашнього насильства.

Галина Козлова, експертка з домашнього насильства, голова комітету «Постійний розвиток» Національної Ради Жінок України та Алла Новікова, голова Правління ГО «Фонд громади Березані», експертка з розвитку територіальних громад навели реальні приклади психологічного насильства як щодо жінок, так і щодо чоловіків. А також психологічні негативні дії щодо дітей – які захищені Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Людмила Дудко, голова Громадської організації «Жіноча Громада Чернігівщини» озвучила покрокову Інструкцію для жінок, постраждалих від насильства. Алгоритм дій, що залежить від багатьох факторів.

Найактивніших волонтерів Тамару Ваду, Олега Денисенко, Тетяну Прохоренко, Валентину Парасюк, Олега Бондаренка голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська нагородила медаллю «Волонтер здоров’я». Приміром, Олег Бондаренко мешкає в с. Жидиничі і на волонтерських засадах опікується за 11 пристарілих людей.

Прочитано 5 разів

Останні матеріали

груд. 06, 2019 5

Благодійник року

6 грудня в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулася…
груд. 05, 2019 5

Підсумки узгоджувальної наради

Говорити одним голосом. Підсумки узгоджувальної наради щодо прав жінок напередодні…
груд. 05, 2019 7

#Флешмоб_Вдячності

#Флешмоб_ВдячностіСьогодні мова про Людмилу ПОРОХНЯК-ГАНОВСЬКУ, дуже важливу для проєкту…
груд. 05, 2019 5

Робоча нарада напередодні Регіональної зустрічі у Женеві

#Робоча_нарада У Національному прес-центрі телебачення та радіомовлення України відбулась…

Вісник Національної ради жінок України