П'ятниця, 13 листопада 2020 15:19

Конференція (ZOOM-формат) у Черкаській області

 

 

 12 листопада у ZOOM-форматі відбулась конференція на тему: «Пандемія COVID-19 та домашнє і ґендерно зумовлене насильство». Ініціатором її проведення стала Національна Рада Жінок України. Упродовж двох років НРЖУ за підтримки програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні виконує проєкт «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від насильства» у 3-х областях України.

У роботі ZOOM-конференції взяли участь Голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська; Лідія Козуб, голова комітету «Соціальні питання та протидія дискримінації» НРЖУ; Надія Комарова, Вчений секретар Державного інституту сімейної та молодіжної політики;  фахівці соціальних служб, освіти Черкаської області та представники ОТГ, зокрема Тальнівської, Мокрокалигірської, Степанецької, Набутівської, Лесківської, Лип’янської та ін.

В рамках заходу було розглянуто юридичні аспекти допомоги жертвам насильства. Тренери проєкту Надія Комарова та Лідії Козуб детально зупинилися на національному законодавстві у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, на змінах і доповненнях в нормативних актах, порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статті.

Своїм досвідом дієвих форм захисту від насильства поділилися як тренерки, так і фахівці, адже у кожній громаді, окрім адміністративних заходів, є свої форми боротьби з кривдниками.

 

 

 

Прочитано 111 разів
Детальніше в цій категорії: « МИР у ДОМІ. Частина 7 МИР у ДОМІ. Частина 8 »

Останні матеріали

лист. 27, 2020 2

16 днів проти насильства

25 листопада 2020 р. з нагоди Всеукраїнської акції “16 днів проти насилля” у межах…
лист. 27, 2020 2

Пандемія COVID-19 та домашнє і ґендерно зумовлене насильство

З нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» у межах діяльності Гендерного…
лист. 25, 2020 3

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

За ініціативи ООН 25 листопада відзначається Міжнародний день боротьби за ліквідацію…
лист. 19, 2020 161

19 листопада — Міжнародний день чоловіків

19 листопада — Міжнародний день чоловіків Міжнародний день чоловіків — щорічне міжнародне…

Вісник Національної ради жінок України