Четвер, 12 листопада 2020 07:57

Конференція (ZOOM-формат) у Рівненській області

Конференція (ZOOM-формат)

у Рівненській області

 

 Національна Рада Жінок України за підтримки програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні виконує проєкт «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від насильства». НРЖУ вже проведено низку тренінгових заходів та зустрічей у Рівненській області. Утім, через обмеження в пересуванні у зв’язку з пандемією Covid-19, цю діяльність продовжили у ZOOM-форматі у вигляді конференції, що відбулася 11 листопада.

Тема заходу – «Пандемія COVID-19 та домашнє і ґендерно зумовлене насильство».

У роботі ZOOM-конференції взяли участь Голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська; Лідія Козуб, голова комітету «Соціальні питання та протидія дискримінації» НРЖУ; Надія Комарова, Вчений секретарь Державного інституту сімейної та молодіжної політики;  фахівці соціальних служб Рівненської області, зокрема Людмила Мендалюк (Корецький РЦСС), Ольга Кухарчук (Здолбунівський РЦСС), Галина Ковальчук (Рокитнівський РЦСС) та ін.

Було оприлюднено та обговорено дані соціологічних опитувань у Рівненській області та шляхи і досвід налагодження міжгалузевого міжсекторального співробітництва на рівні ОТГ щодо протидії домашньому насильству.

За словами організаторів заходу, завданням дискусії було: визначити проблеми та провести моніторинг домашнього та ґендерно зумовленого насильства в різних групах ризику та пріоритети у діяльності центральних та місцевих органів влади, органів місцевого самоврядування із формування та реалізації протидії насильству.

Окрім того, було визначено практичні кроки для формування стратегії «МИР У ДОМІ». До речі, з такою ж назвою на сайті НРЖУ та на сторінці Фейсбуку можна ознайомитись зі звітом Спеціального доповідача з питань насильства щодо жінок, його причин та наслідків Дубравки Шімонович, поданий Генеральній Асамблеї відповідно до її резолюції. У звіті Спеціальний доповідач розглядає питання перетину між пандемією коронавірусу (COVID-19) та пандемією гендерного насильства щодо жінок з акцентом на домашнє насильство.

Прочитано 72 разів
Детальніше в цій категорії: « МИР у ДОМІ. частина 6 МИР у ДОМІ. Частина 7 »

Останні матеріали

лист. 27, 2020 2

16 днів проти насильства

25 листопада 2020 р. з нагоди Всеукраїнської акції “16 днів проти насилля” у межах…
лист. 27, 2020 2

Пандемія COVID-19 та домашнє і ґендерно зумовлене насильство

З нагоди Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» у межах діяльності Гендерного…
лист. 25, 2020 3

Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок

За ініціативи ООН 25 листопада відзначається Міжнародний день боротьби за ліквідацію…
лист. 19, 2020 161

19 листопада — Міжнародний день чоловіків

19 листопада — Міжнародний день чоловіків Міжнародний день чоловіків — щорічне міжнародне…

Вісник Національної ради жінок України