Середа, 01 травня 2024 17:49

Участь Голови НРЖУ в Форумі ООН

1 травня 2024 року відбувся Форум ООН «Дослідження сімейної політики та народонаселення 2024».

У цьому заході в онлайн-конференції взяла участь Голова Національної Ради Жінок України, Віце-прем’єрка Європейського Центру Міжнародної Ради Жінок Людмила Порохняк-Гановська.

Обговорили глобальні тенденції народжуваності, сімейної динаміки та рішень.

Було представлено огляд деякої поточної академічної літератури, пов’язаної з динамікою народонаселення та сім’ї, вивчення того, що робить політику ефективною, та обговорення рівня успіху політики, спрямованої на пом’якшення народжуваності в різних країнах.

Загалом ця подія надала можливість дослідникам і міжнародним політикам обговорити, як вибір політики впливає на сім’ю формування та народжуваності, а також надати докази для формування майбутньої політики, щоб держави-члени разом з усіма відповідними зацікавленими сторонами могли краще підтримувати нинішні та майбутні покоління в їхніх сімейних цілях і сприяти стабілізації рівнів народжуваності в довгостроковій перспективі.

 

Прочитано 699 разів

Останні матеріали

квіт. 06, 2025 31

Концерт-присвята: «Чарівна Квітка України»

5 квітня 2025 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбувся…
бер. 29, 2025 61

Лідерки НРЖУ відвідали Чорногородку

28 березня 2025 року в селі Чорногородка, що на Київщині, мешканці села подякували своїм…
бер. 27, 2025 55

Волонтер України

За поданням голови Комітету з питань освіти Національної Ради Жінок України Тамари Котелі…
бер. 27, 2025 48

Презентація книги Зої Ружин

У бібліотеці 135 Шевченківського району міста Києва відбулась презентація книги відомої…

Вісник Національної ради жінок України