Понеділок, 28 червня 2021 09:32

З 25-РІЧНИЦЕЮ КОНСТИТУЦІЇ ДЕРЖАВИ УКРАЇНИ

Пригадується День прийняття Конституції України.

Міжнародна організація «Жіноча Громада» спільно з іншими громадськими жіночими організаціями України впродовж кількох місяців проводили навчання жінок-активісток стосовно прав людини, готували тексти статей майбутньої Конституції, на ці семінари, які проводила кандидат юридичних наук Тамара Михайлівна Мельник, одна з перших ґендеристок України, приходили депутатки і депутати різних рівнів.

Саме цього дня МО «Жіноча Громада» в актовій залі інституту журналістики та міжнародних відносин проводила конференцію «Рік після прийняття Пекінської декларації та Платформи дій», на якій делегатки четвертої Всесвітньої конференції зі становища жінок та жінки-лідерки обговорювали початок спільної діяльності з виконання найбільш всебічних і трансформаційних глобальних програм для досягнення ґендерної рівності та розширення можливостей жінок та дівчат, що була прийнята 189 країнами світу.

Ми очікували прибуття на нашу конференцію делегаток - Депутаток Верховної Ради України, але процес обговорення та прийняття Конституції України затягувався: тому вони час від часу телефонували в Президію Конференції і ми озвучували їхні повідомлення. День був надзвичайно позитивний, ми згадуємо його досі. Ми вірили, що правильна Конституція сприятиме правильному курсу на розвиток країни. 

25 років ми йшли різними шляхами, то наближаючись, то віддаляючись від країни нашої мрії. Але велика мрія не згасає. І сьогодні, в складній політичній, економічній ситуації Україна прямує шляхом, відображеним в Конституції. Жіноцтво країни, представлене численними жіночими громадськими організаціями, жінками-лідерками та великою армією жінок-трудівниць докладали та докладають зусиль для розбудови величної України, в якій комфортно будуть жити прийдешні покоління українців. Ми втримали країну, сприяли і сприяємо її розбудові та оновленню!

ВІТАЮ ВАС З 25-РІЧНИЦЕЮ КОНСТИТУЦІЇ ДЕРЖАВИ УКРАЇНИ

 

Людмила Порохняк-Гановська,

Голова Національної Ради Жінок України

Віце-президентка Європейського Центру Міжнародної Ради Жінок

 

Прочитано 364 разів

Останні матеріали

лип. 30, 2021 101

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Сьогодні, 30 липня, Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Ключовим завданням цього…
Дар'я Білодід - бронзова призерка Олімпіади-2020. Це перша медаль України у Токіо
лип. 24, 2021 202

Це перша медаль України у Токіо

Дар'я Білодід - бронзова призерка Олімпіади-2020. Це перша медаль України у Токіо IJF…
лип. 24, 2021 202

На хвилях радіо "Культура"

24.07.2021 Вечірній клуб актриси Лариси. Ua: Радіо Культура. Спілкуємось з Головою…
лип. 24, 2021 200

Проєкт «Незалежність України: жінки у здобутті, відновленні й утвердженні української державності»

Проєкт «Незалежність України: жінки у здобутті, відновленні й утвердженні української…

Вісник Національної ради жінок України