Середа, 07 жовтня 2020 10:20

І методика, і практика

 

 

І методика, і практика

 

профілактики домашнього насильства в територіальних громадах  йшлося 6 жовтня на семінар-тренінгу для фахівців з соціальної роботи, працівників поліції, соціальних педагогів Драбівського району. Це вже відбувся другий (практичний) етап, ініційований Драбівською районною радою та Драбівською районною державною адміністрацію.

Захід відбувся у рамках проєкту «Доступ до верховенства права осіб, які постраждали від насильства» Національної Ради Жінок України за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Що таке насилля як з погляду науки, так і практики та які існують форми насилля й чому найбільш потерпають від насилля діти – тема тренінгу Надії Комарової, Вченого секретаря Державного інституту сімейної та молодіжної політики.

Шляхи розв’язання проблеми домашнього насильства опановували і на практичних заняттях. Практичні заняття для працівників поліції провів і голова Національної комісії з питань спорту Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, президент поліцейського центру бойових мистецтв «Закон і порядок», 6-ти разовий чемпіон Світу з бойових мистецтв, кандидат психологічних наук, полковник поліції в запасі Борис Шаповалов.

Борис Шаповалов розповів про розв’язання побутових конфліктів та презентував посібник «Дії працівників поліції при реагуванні на побутові конфлікти: вітчизняний і закордонний досвід».

Голова Національної ради жінок України Людмила Порохняк-Гановська за співпрацю та за креативну підтримку проєкту нагородила голову районної ради Володимира Дзегу медаллю НРЖУ «За відданість і любов до України», а  директорку Драбівського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Наталюї Притулу відзнакою НРЖУ «Жінка. Мир. Безпека».

 

 

 

  

 

 

 

Прочитано 16 разів

Останні матеріали

жовт. 29, 2020 1

Інформація щодо домашнього насильства в сім’ї

 Насильству – НІ! Школа Особливе місце в ситуації домашнього насильства займає дитина. Не…
жовт. 28, 2020 3

Як працює інформаційна листівка в медичних закладах

Насильству – НІ! Як донести інформацію до тих, хто її потребує? Як працює інформаційна…
жовт. 27, 2020 5

Річні наради СФУЖО

#РічніНарадиСФУЖО 1_листопада_2020_р. СФУЖО щиро вдячні за підтримку Світової Федерації…
жовт. 26, 2020 9

Хто ініціював прийняття РЕЗОЛЮЦІЇ РАДИ БЕЗПЕКИ ООН 1325?

ХТО ІНІЦІЮВАВ ПРИЙНЯТТЯ РЕЗОЛЮЦІЇ РАДИ БЕЗПЕКИ ООН 1325? Життя подарувало мені…

Вісник Національної ради жінок України