П'ятниця, 24 липня 2020 13:31

Шевченків край: семінар-тренінг

22 липня 2020 для учасників ОТГ Черкаської області відбувся семінар-тренінг «Доступ до верховенства права осіб, які постраждали від насильства» – проєкт Національної Ради Жінок України за підтримки програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

З Шевченковим краєм членкинь Національної Ради Жінок України поєднує не лише мистецькі й культурні заходи, зокрема Міжнародний проєкт-конкурс «Тарас Шевченко єднає народи» та «Батьківщина Тараса Шевченка. А й, здавалось, на перший погляд такий далеко НЕмистецький захід, як семінар-тренінг, що присвячений запобіганню та протидії насильства в сім’ї теж пройшов по-особливому. Можливо, учасників заходу надихало те, що цими шляхами ходив сам малий Тарас.

Утім, як зазначила під час відкриття семінару-тренінгу голова Національної Ради жінок України, доктор медичних наук, професор Людмила Порохняк-Гановська домашнє насильство, зокрема насильство над жінками та дітьми, є однією з найважливіших проблем сучасного суспільства як в Україні, так і в усьому світі.

В заході взяли участь відомі українські тренери: Лідія Козуб – голова комітету «Соціальні питання та протидія дискримінації» Національної Ради жінок України, Надія Комарова – кандидат економічних наук, вчений секретар Державного інституту сімейної та молодіжної політики, Алла Новікова – учасниця мережі «Регіонет», експертка з розвитку територіальних громад, фасилітаторка Британської Ради в Україні, Зоя Ружин, Заслужений працівник культури України, голова всеукраїнського ГО «Поступ жінок-мироносиць», ініціатор та організатор проєкту «Мистецький спецназ», а також представники органів місцевої влади, представники ОТГ Звенигородського району та фахівці соціальних служб.

Цього дня бібліотечки ОТГ Звенигородського району поповнилися стендами, плакатами, методичними рекомендаціями з попередження домашнього насильства. Проєкт Національної Ради жінок України проводиться за підтримки програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

 

Прочитано 640 разів

Останні матеріали

лист. 16, 2023 52

Виступ Мартін Марандел

Дорогі сестри ICW-CIF, Під час закриття нашого ECM у Манілі з 6 по 9 листопада 2023 року…
Default Image
лист. 16, 2023 451

ЗНОВУ ДО ПИТАННЯ КОВІДУ

Під час асамблеї в Манілі відбулись консультації Людмили Порохняк-Гановської з…
лист. 16, 2023 460

Декларація Засідання виконавчого комітету

CW-CIF МІЖНАРОДНА РАДА ЖІНОК CONSEIL INTERNATIONAL DES FEMMES Заснована 1888 Декларація…
лист. 14, 2023 485

Презентація Голови НРЖУ на Асамблеї в Манілі

Голова Національної Ради Жінок України, Віце-прем’єрка Міжнародної Ради Жінок України…

Вісник Національної ради жінок України