П'ятниця, 24 липня 2020 13:31

Шевченків край: семінар-тренінг

22 липня 2020 для учасників ОТГ Черкаської області відбувся семінар-тренінг «Доступ до верховенства права осіб, які постраждали від насильства» – проєкт Національної Ради Жінок України за підтримки програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

З Шевченковим краєм членкинь Національної Ради Жінок України поєднує не лише мистецькі й культурні заходи, зокрема Міжнародний проєкт-конкурс «Тарас Шевченко єднає народи» та «Батьківщина Тараса Шевченка. А й, здавалось, на перший погляд такий далеко НЕмистецький захід, як семінар-тренінг, що присвячений запобіганню та протидії насильства в сім’ї теж пройшов по-особливому. Можливо, учасників заходу надихало те, що цими шляхами ходив сам малий Тарас.

Утім, як зазначила під час відкриття семінару-тренінгу голова Національної Ради жінок України, доктор медичних наук, професор Людмила Порохняк-Гановська домашнє насильство, зокрема насильство над жінками та дітьми, є однією з найважливіших проблем сучасного суспільства як в Україні, так і в усьому світі.

В заході взяли участь відомі українські тренери: Лідія Козуб – голова комітету «Соціальні питання та протидія дискримінації» Національної Ради жінок України, Надія Комарова – кандидат економічних наук, вчений секретар Державного інституту сімейної та молодіжної політики, Алла Новікова – учасниця мережі «Регіонет», експертка з розвитку територіальних громад, фасилітаторка Британської Ради в Україні, Зоя Ружин, Заслужений працівник культури України, голова всеукраїнського ГО «Поступ жінок-мироносиць», ініціатор та організатор проєкту «Мистецький спецназ», а також представники органів місцевої влади, представники ОТГ Звенигородського району та фахівці соціальних служб.

Цього дня бібліотечки ОТГ Звенигородського району поповнилися стендами, плакатами, методичними рекомендаціями з попередження домашнього насильства. Проєкт Національної Ради жінок України проводиться за підтримки програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

 

Прочитано 249 разів

Останні матеріали

лип. 08, 2024 106

Седнів. Робоча поїздка Голови НРЖУ

06.07.2024. с. Седнів, Чернігівська область. Команда НРЖУ на чолі з головою Людмилою…
лип. 08, 2024 109

Москалі. Робоча поїздка Голови НРЖУ

06.07.2024. с. Москалі. Музей старожитностей Юрія Дахна «Приємно бачити мальовничі…
лип. 08, 2024 113

Шестовиця. Робоча поїздка Голови НРЖУ

06.07.2024. с. Шестовиця. Чернігівська область. Центр взаємодопомоги та розвитку села.…
лип. 02, 2024 254

Зустріч у межах Проєкту

#IsarEdnannia ІСАР Єднання 30.06.2024. с. Седнів, Чернігівська область. Голова НРЖУ…

Вісник Національної ради жінок України