Середа, 18 грудня 2019 18:15

Громадська спілка «Спілка жінок України»

Громадська спілка «Спілка жінок України»

«Women’s Union of Ukraine»

 

 

Основна діяльність: миротворча, культурологічна, патріотична, міжнародна

Президент – Леокадія Герасименко; Почесна президент – Марія Орлик

Громадська спілка «Спілка жінок України» перше всеукраїнське жіноче добровільне неприбуткове  об’єднання   фізичних та юридичних осіб, зареєстроване 25 липня 1991 року.  

Найважливішими основами діяльності Громадської спілки «Спілка жінок України» є: об’єднання зусиль жіночих громадських організацій в 22 областях України та узгодження їх дій для розбудови в Україні відкритого громадянського суспільства на принципах рівності жінок і чоловіків, основоположних засад захисту прав людини, європейських цінностей, закріплених Конституцією України, сприяння громадській злагоді та миру в Україні з залученням жінок до прийняття рішень у межах національних, регіональних та міжнародних інститутів з питань запровадження механізмів припинення, врегулювання і вирішення військового конфлікту на Сході України; виконанні положень Резолюції Ради Безпеки ООН №1325 «Жінки, мир, безпека», Пекінської декларації та Платформи дій, прийнятих на четвертій Всесвітній конференції зі становища жінок та розширення співпраці з міжнародними організаціями».

 За роки свого існування Спілкою жінок України було здійснено безліч цікавих та важливих ініціатив, проектів та заходів, активна участь у проведенні семінарів, круглих столів, парламентських слухань, а також участь у Міжнародних Форумах Миру: Молдова ( 2016 р.), Південна Корея (2016, 2017 рр.), Румунія (2019 р.), В’єтнам ( 2005, 2014, 2017 рр.), Камбоджа (2017 р.) Участь делегації (СЖУ) у роботі 63-ї сесії Комісії ООН зі становища жінок (2019 р.)

У червні 2019 р. ГС «Спілка жінок України» була ініціатором і співорганізатором Першого соціально-економічного Форуму «Соціальні права, як механізм розвитку ґендерно-збалансованого людського капіталу». Українське суспільство формується і стикається з новими викликами сучасного світу. Що таке ґендерна рівність, чому важливою є соціальна безпека та як отримати рівні економічні умови.

Щороку 21 вересня ГС «Спілка жінок України» відзначає Міжнародний День Миру. Особливим був захід «Передамо у спадок нашим дітям мирну землю України» ( 2017 р.), коли у спільній молитві за МИР об’єдналися серця  2500 жінок з усіх регіонів України, а в Міжнародному центрі культури і мистецтв столиці, під час концерту-реквієму, вклонилися і подякували нашим жінкам – волонтеркам та матерям загиблих героїв.

Герасименко Леокадія – президент ГС «СЖУ» та Семикоп Тетяна – голова Асоціації жіночих організацій Одещини взяли участь у роботі 63-ї сесії Комісії ООН зі становища жінок (КСЖ), у складі офіційної делегації та делегації Національної Ради жінок України.

 

 

Прочитано 17 разів

Останні матеріали

січ. 23, 2020 5

Експертне читання

В Укрінформі відбулося експертного читання на тему: «Тимчасові спеціальні заходи як…
січ. 15, 2020 8

Софія Русова: віхи життя видатної українки

СОФІЯ РУСОВА: віхи життя видатної українки Cофія Русова – Голова Української Національної…
січ. 08, 2020 22

З історії

З історії ЗВІТ ПРО ДЯЛЬНІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ ЖІНОЧОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ (матеріал з…
січ. 01, 2020 20

Платформа "Рівні права та можливості"

Шановні дорогі колежанки та подруги! В перший День Нового Року хочу привітати вас з…

Вісник Національної ради жінок України