Вівторок, 17 грудня 2019 09:59

Відкриття виставки

Пресреліз


           Національна Рада жінок України (НРЖУ) представляє виставку на тему: «Національна Рада жінок України: 100 років історії. 20 років відродження».
Мета виставки – ознайомлення з діяльністю Національної Ради жінок України, яка об’єднує жіночі організації України.

На виставці подано історію створення НРЖУ, її міжнародна діяльність та сьогодення. Детально можна ознайомитись з громадськими організаціями, що входять до складу НРЖУ. Зокрема, з такими організаціями, як: Міжнародна організація «Жіноча громада» (голова організації Марія Драч); Міжнародна Ліга «Матері і сестри – молоді України» (голова організації Галина Яблонська); ГО Школа Рівних Можливостей  (голова Правління Лариса Колос); ГС «Спілка жінок України» (президент Леокадія Герасименко); ГО «Ла Страда-Україна» (голова організації Ольга Калашник); ГО «Федерація жінок за мир у всьому світі» (голова Правління Тетяна Коцеба); Всеукраїнська ГО Центр – «Розвиток демократії» (голова організації Елла Ламах); Клуб українських жінок льотних спеціальностей «Авіатриси» (президент Надія Павловська); Всеукраїнська Ліга Українських жінок (голова організації Марія Петрова); ГО «Всеукраїнське об’єднання «Поступ жінок-мироносиць» (голова організації Зоя Ружин); Всеукраїнська ГО СОЮЗ УКРАЇНОК (голова організації Ореслава Хомик); ГО «РОЗРАДА» (голова організації Валентина Бондаровська); Всеукраїнське жіноче об’єднання «СОЛІДАРНІСТЬ» (голова організації Валентина Гошовська).

Представлено і мистецький проєкт НРЖУ: «Перлини української культури – світові».

Окрім інформаційної складової, виставка має на меті показати постійно діючий значний потенціал жіночих громадських організацій.  За часів функціонування Міністерства України у справах сімʼї та молоді цей потенціал частково використовувався державними інстанціями, що робило їх діяльність більш продуктивною. В даний момент жодна державна структура не здійснює реальної співпраці з жіночими громадськими організаціями, як своїми партнерами. Жіноча громадськість закликає Україну приєднатись до партнерства Біарріц, запропонованого на саміті G7 у серпні 2019 року, коли Консультативна рада з ґендерних питань «G7» закликала світових лідерів скасувати закони, які піддають жінок дискримінації, та сприяти забезпеченню подальших реформ, які принесуть прогрес і рівність жінкам і дівчатам.

Ми вдячні Урядовому уповноваженому з питань ґендерної політики Катерині Левченко за той міст, який вона прокладає між державними структурами та громадськими організаціями і вважаємо нашу виставку цеглинкою на шляху до взаєморозуміння та співпраці.

 

Пресслужба Національної Ради жінок України

Прочитано 317 разів

Останні матеріали

лип. 08, 2024 107

Седнів. Робоча поїздка Голови НРЖУ

06.07.2024. с. Седнів, Чернігівська область. Команда НРЖУ на чолі з головою Людмилою…
лип. 08, 2024 111

Москалі. Робоча поїздка Голови НРЖУ

06.07.2024. с. Москалі. Музей старожитностей Юрія Дахна «Приємно бачити мальовничі…
лип. 08, 2024 114

Шестовиця. Робоча поїздка Голови НРЖУ

06.07.2024. с. Шестовиця. Чернігівська область. Центр взаємодопомоги та розвитку села.…
лип. 02, 2024 256

Зустріч у межах Проєкту

#IsarEdnannia ІСАР Єднання 30.06.2024. с. Седнів, Чернігівська область. Голова НРЖУ…

Вісник Національної ради жінок України