Четвер, 16 січня 2025 10:14

Зустріч в Секретаріаті КМУ

14 січня 2025 року відбулася зустріч в Секретаріаті КМУ з Урядовою уповноваженою з ґендерної політики Катериною Левченко, заступником КОВА Лесею Карнаух, представницями Українського Жіночого Фонду Ukrainian Women's Fund та представниками Коаліції 1325 Київської області. Від Національної Ради Жінок України в роботі взяла участь Голова Комітету по роботі з сільськими громадами НРЖУ Тамара Бігун.

Тема зустрічі: організація роботи Коаліції 1325. Київщина.

В обговоренні перспективи роботи взяли участь всі зацікавлені сторони, окреслили плани співпраці з державними органами та громадськими організаціями Київщини.

Урядова уповноважена презентувала книги «Національний План Дій з виконання резолюції 1325 «Жінки, мир, безпека» та «Україна не мовчить» хроніка протидії сексуальному насильству, пов’язаному з війною 2022–2024 рр.

Прочитано 1304 разів

Галерея зображень

Останні матеріали

квіт. 06, 2025 31

Концерт-присвята: «Чарівна Квітка України»

5 квітня 2025 року в Національній бібліотеці України імені Ярослава Мудрого відбувся…
бер. 29, 2025 61

Лідерки НРЖУ відвідали Чорногородку

28 березня 2025 року в селі Чорногородка, що на Київщині, мешканці села подякували своїм…
бер. 27, 2025 55

Волонтер України

За поданням голови Комітету з питань освіти Національної Ради Жінок України Тамари Котелі…
бер. 27, 2025 48

Презентація книги Зої Ружин

У бібліотеці 135 Шевченківського району міста Києва відбулась презентація книги відомої…

Вісник Національної ради жінок України