Четвер, 19 грудня 2024 16:29

Активна співпраця лідерок

18 грудня 2024 року лідерки Національної Ради Жінок України: Голова Комітету по роботі з сільськими громадами Тамара Бігун та Голова Комітету з організаційних питань Алла Григораш відвідали Чернігівщину. У рамках робочої поїздки стали співорганізаторами Програми, що реалізується Швейцарською фундацією технічного співробітництва «Swisscontact» (Swisscontact) у партнерстві з Чернігівською ОДА.

Відбувся тренінг «Вирощування овочевої продукції в фермерських та приватних господарствах», який провів  консультант з органічного землеробства Микола Тетерук. Експерт поділився із слухачами професійними знаннями та власним досвідом вирощування моркви, картоплі, буряків, огірків, томатів, баклажанів, перцю, полуниці, малини тощо. А також розповів про способи живлення та захист рослин від хвороб та шкідників.

Учасниками заходу також були активісти територіальних громад Чернігівщини, Голова ГО «Центр МЕЛАНІЯ» Ольга Геня; Голова ГО «Подесення» с. Москалі Галина Дахно та представниці ГО «Центр взаємодопомоги с. Шестовиця».

Як зазначили учасниці тренінгу, що вони отримали багато корисної практичної інформації, зокрема, цікавою була підтема: вибору посівного матеріалу та етапи підготовки ґрунту.

Прочитано 340 разів

Галерея зображень

Останні матеріали

лист. 12, 2025 41

Робоча поїздка Голови НРЖУ на Вінниччину

Під час робочої поїздки по Вінниччині Голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська та Голова…
жовт. 31, 2025 71

Радіодиктант національної єдності – 2025

У День української писемності та мови відбувся Всеукраїнський радіодиктант національної…
жовт. 20, 2025 101

Зустріч Людмили Порохняк-Гановської з Марією Драч

Виявляється, історія українського жіночого руху розпочалась в 16-му столітті? Про це…
жовт. 20, 2025 97

Нагородження заступниці Голови Комітету

Робочий день у Національній Раді Жінок України розпочався не лише з планування на…

Вісник Національної ради жінок України