Середа, 16 лютого 2022 10:47

Відкритий лист главам держав

Національна Рада Жінок України від імені усіх українських жінок, дружин, матерів, дочок, сестер та бабусь звертається до Вас з переконанням, що наш голос буде почутий і вплине на хід історії в цей напружений і непростий для людства час.

 Ми впевнені, що глави провідних держав світу, так само як лідери впливових політичних рухів та бізнесів, усвідомлюють наскільки важливим є зберегти МИР на планеті Земля і не допустити масштабні розгортання військових дій.

 Вісім років точиться війна на Сході України. Донбас перетворився з розвинутого регіону Незалежної України в окуповану російськими військами резервацію. Анексований Крим зазнає руйнування. Завантажується смертоносними зарядами та російськими військовими базами.

 Впродовж усього цього часу Україна намагається утримувати свої кордони та живе у постійному страху і загрозі повномасштабного російського вторгнення. Це не може тривати вічно. Після століть боротьби та відстоювання незалежності, Україна нарешті заслуговує на власну державність, розвиток та процвітання як однієї з перспективних європейських країн.

 Ми звертаємося до вас за підтримкою та допомогою. У єдності сила. І тільки після того, як ворог відчує міць консолідації зусиль різних країн, могутність нашого партнерства, лише тоді сподіваємося зрозуміє, що війна, тиранія та насилля – не найкраща стратегія.

 Так! Якщо доведеться, ми жінки на рівні з чоловіками готові постати перед ворогом – у вигляді військових зі зброєю у руках, у вигляді підтримки наших вояків чоловіків, братів батьків та синів, у вигляді берегинь та мотивації, щоб вберегти те, що поправу належить нам та нашому народові.

 Але чи вартує це тисячі, мільйонів людських жертв, яких може зазнати Україна, Росія та світ загалом? Чи можемо ми спільно з вами запобігти найгіршому сценарію, якого так прагне агресор? Якщо є хоч найменша надія, що російсько-українську війну на Сході України можна зупинити, ми уклінно просимо вас допомогти нам цього досягти.

 Ми ні в якому разі не готові жертвувати своєю свободою, незалежністю та соборністю. Це наші найвищі цінності, які довелося виборювати впродовж останніх століть. Коли у визвольних боях гинули наші діди та прадіди, їхні жінки – наші бабусі та прабабусі – стояли надійним тилом, щоб зберегти український рід у нестримному бажанні вільного майбутнього для нас – своїх дітей.

 Глибокошановані глави держав, ми щиро сподіваємося на вашу підтримку і переконані, що завдяки обʼєднанню наших зусиль, ми зможемо зберегти мир в Україні, не допустити нищівного свавілля, насилля та війни. Бо якщо ми дозволимо ворогу усмирити та захопити Україну, він не зупиниться, а лише збільшить свої апетити на інші території, аби задовольнити своє нездорове бажання правити усім світом.

 

Прочитано 1798 разів

Останні матеріали

бер. 08, 2022 1437

Лист Президентки Міжнародної Ради Жінок

Dear President Lyudmyla Porokhnyak, I cannot begin to tell you how sad it makes me feel…
Default Image
лют. 26, 2022 1642

Лист до Місії України в ООН

Лист до Місії України в ООН після засідання Ради Безпеки 25.02.2022 Пишу до Вас, немає…
лют. 24, 2022 1705

Жінки України в складних ситуаціях зберігали спокій

Дорогі жінки! Дуже погано розпочався ранок - ми всі прокинулись від вибухів. Світ не…
Default Image
лют. 23, 2022 1733

Солідарність міжнародних жіночих організацій

#Маріон Бьокер_виконувач_обов'язків_президента_AW Шановна Людмила, шановні жінки…

Вісник Національної ради жінок України