Четвер, 05 грудня 2019 18:28

Робоча нарада напередодні Регіональної зустрічі у Женеві

#Робоча_нарада

У Національному прес-центрі телебачення та радіомовлення України відбулась Робоча нарада напередодні Регіональної зустрічі у Женеві «Пекін + 25», що відбудеться в Женеві (Швейцарія) 28-30 жовтня 2019 року.
У робочій нараді взяли участь представники урядового та неурядового сектору – Катерина Левченко, Урядова уповноважена з питань ґендерної політики; Людмила Порохняк-Гановська, голова Національної ради жінок України; Микола Білоус, заступник голови Держкомтелерадіо; Марфа Скорик, директорка Київського інституту ґендерних досліджень; Олена Давліканова, координаторка проєктів Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні; Олена Суслова, голова Інформаційно-консультативного жіночого центру, а також представниці жіночих та феміністичних організацій, зокрема Світлана Мороз, клуб «Світанок»; Оксана Москаленко, «Жіночий консорціум України»; Оксана Потапова, «Театр для діалогу».
Учасники наради напередодні форуму в Женеві сформували сформувати спільні основні меседжі урядового національного та незалежного звітів. Обговорили, як краще презентувати висновки національних звітних документів – урядового Національного огляду виконання Пекінської декларації та Платформи дій, а також Національного паралельного звіту неурядових жіночих і феміністичних організацій, а також напрацювати плани на подальшу співпрацю між урядовими та неурядовими організаціями.
Як зазначила голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська, у 
звіту взяло участь понад 40 репрезентативних та авторитетних українських жіночих та феміністських організацій. Проєкт уперше поєднав українок з України та українок з інших країн світу. А Світова Федерація Українських Жіночих Організацій (СФУЖО) стала співініціаторкою та співвиконавицею звіту.

Прочитано 31 разів

Останні матеріали

січ. 23, 2020 5

Експертне читання

В Укрінформі відбулося експертного читання на тему: «Тимчасові спеціальні заходи як…
січ. 15, 2020 8

Софія Русова: віхи життя видатної українки

СОФІЯ РУСОВА: віхи життя видатної українки Cофія Русова – Голова Української Національної…
січ. 08, 2020 22

З історії

З історії ЗВІТ ПРО ДЯЛЬНІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ ЖІНОЧОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ (матеріал з…
січ. 01, 2020 20

Платформа "Рівні права та можливості"

Шановні дорогі колежанки та подруги! В перший День Нового Року хочу привітати вас з…

Вісник Національної ради жінок України