Вівторок, 30 листопада 2021 12:32

Національна Рада Жінок України за Стамбульську конвенцію

 

Із таким закликом громадська  жіноча організація — одна провідних жіночих організацій України  звернулася до Президента України та Верховної Ради з метою ратифікувати цей міжнародний документ.

Стамбульська конвенція проти насильства покликана захищати жінок, а також інших жертв домашнього насильства — чоловіків, дітей, зокрема тих, які стають свідками, та людей похилого віку. Вона гарантуватиме постраждалим доступ до медичного забезпечення, психологічної та юридичної підтримки та право на компенсації й справедливе розслідування.

Для України це вкрай актуальний документ. Адже, за даними Національної соціальної служби, за дев’ять місяців 2021 року зафіксовано 205 608 звернень щодо домашнього насильства.

Особливо важливою є ратифікація  Стамбульської конвенції для українців, які живуть і працюють в Європі. Адже жінки, що не є резидентками країн проживання практично є беззахисними перед домашнім та ґендерно зумовленим насильством.

Ми прийшли до офісу Президента, щоб нагадати про його обіцянку подати на розгляд Верховній Раді ратифікацію Стамбульської конвенції, а депутатам Верховної Ради проголосувати за ратифікацію.

 

Прочитано 312 разів

Останні матеріали

січ. 22, 2022 73

З Днем Соборності України!

Сьогодні Україна відзначає День Соборності. День, який символізує нашу єдність: від Сходу…
січ. 19, 2022 151

Ілюстративний матеріал для молоді

В Березані, на Київщині, розпочав роботу дискусійний майданчик для активної молоді.…
січ. 19, 2022 152

Стамбульська конвенція – низка стандартів

Стамбульська конвенція – не лише про домашнє насильство! ⠀Останніми роками в Україні…
січ. 17, 2022 194

НРЖУ братиме участь у Форумі

НАША УЧАСТЬ У ФОРУМІ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ НА 66 СЕСІЇ КОМІСІЇ ЗІ СТАНОВИЩА ЖІНОК ООН…

Вісник Національної ради жінок України