Понеділок, 15 листопада 2021 06:22

Відбулися Річні наради СФУЖО

Відбулися Річні наради СФУЖО. Відкрила Річні наради Виконуюча обов’язки Голови СФУЖО д-рка Євгенія Петрова. Куріальний єпископ Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ Владика Степан Сус поблагословив та закликав до спільної молитви.

У рамках Річних нарад відбувся Круглий стіл «Внесок українського жіночого руху в діаспорі у відновлення, утвердження і збереження державної незалежності України».

У роботі Круглого столу взяла участь д-рка Людмила Порохняк − Голова Національної Ради Жінок України, почесна членкиня СФУЖО.

СФУЖО − всесвітня організація. Загальна історія підтримки України в здобутті і утвердженні її незалежності – тема виступу д-рки Марти Кебало, Головної представниці СФУЖО до ООН.

Про внесок СФУЖО та її мережі в здобуття та розбудову незалежності України розповіла д-рка Катерина Левченко − Урядова уповноважена з питань ґендерної політики.

Д-рка Людмила Порохняк, Голова Національної Ради Жінок України, почесна членкиня СФУЖО, відзначила активних членкинь СФУЖО нагородами НРЖУ.

 

Прочитано 383 разів

Галерея зображень

Останні матеріали

груд. 01, 2021 29

Стамбульська конвенція – не лише про домашнє насильство!

Стамбульська конвенція – не лише про домашнє насильство! ⠀ Коли говорять про Стамбульську…
лист. 30, 2021 52

Національна Рада Жінок України за Стамбульську конвенцію

Із таким закликом громадська жіноча організація — одна провідних жіночих організацій…

Вісник Національної ради жінок України