Субота, 09 січня 2021 08:43

СФУЖО співпрацює з Національною Радою Жінок України

СФУЖО співпрацює з Національною Радою Жінок України над розгортанням діяльності з протидії насильству в українських родинах в Україні та в діаспорі під час кризових ситуацій. Аналіз домашнього насильства може дозволити чіткіше визначити його причину (безкарність для кривдника, віктимна поведінка, жертви економічних негараздів, брак особистого простору, зловживання алкоголем, наркотиками тощо).

Діяльність робочої групи передбачатиме зокрема поширення та опрацювання анкетних даних для визначення видів насильства (фізичне, психологічне, економічне, сексуальне), категорій постраждалих та (жінка, чоловік, діти, старші члени родини) та типів родин за статусом перебування в країнах світу. Висновки досліджень дозволять відшукати кращі практики протидії насильству, зокрема  через вплив церкви, шкільне та табірне виховання дітей, культурні програми та притягання уваги громадських організацій тощо. 

Національна Рада Жінок України за підтримки програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні вже провела соціологічне дослідження в Україні щодо впливу карантинних обмежень під час пандемії Covid-19  на розповсюдженість домашнього насильства в різних типах українських родин (в тому числі багатодітні родини, одинокі вдови, сімʼї воїнів АТО тощо).

 

Прочитано 101 разів
Детальніше в цій категорії: « З Різдвом! Дякуємо за співпрацю »

Останні матеріали

січ. 23, 2021 2

«Радість світом розквітає»

Вийшла друком книжка «Радість світом розквітає» (українська микільська поезія, пісні та…
січ. 22, 2021 14

22 січня Україна відзначає День Соборності

Світова Федерація Українських Жіночих Організацій вітає українців світу з Днем…
січ. 19, 2021 34

Нам дякують!

січ. 19, 2021 48

Інформаційні матеріали для ОТГ

Такими інформаційними матеріалами: плакатами, методичними рекомендаціями з попередження…

Вісник Національної ради жінок України