Середа, 08 липня 2020 20:59

«Правильне» слово фандрейзинг

 

Щоб опанувати розуміння основ «правильного» фандрейзингу, і загалом фандрейзингової стратегії організації в офісі Національної Ради Жінок України зібралися активістки жіночих організацій. Саме тут відбувся тренінг з фандрейзингу, який провела учасниця мережі «Регіонет», експертка з розвитку територіальних громад, фасилітаторка Британської Ради в Україні Алла Новікова, яка активно співпрацює з НРЖУ.

За словами Алли Новікової, мета тренінгу – не лише створити фандрейзингову стратегію організації, а й системний підхід до пошуку фінансування та роботи з потенційними та наявними донорами.

Під час тренінгу фасилітаторка задіяла такі методи навчання, як виконання групових вправ, аналіз проєкту, програмне моделювання, виявлення психологічних блоків – і все це проаналізовано на власному досвіді фандрейзингу. І як результат, учасниці отримали той інструментарій, що дасть змогу залучити ресурси для своїх проєктів. А отримані знання цього дня були й підкріплені і Сертифікатом.

Прочитано 730 разів
Детальніше в цій категорії: « Книги – музею   Меморандум про співпрацю »

Останні матеріали

січ. 03, 2026 31

Нам пишуть

Дорога Людмило, дякую за твої ніжні побажання. Найважливіше, чого я хочу побажати вам…
груд. 25, 2025 61

З Різдвом Христовим!

Дорогі Посестри, Колеги, Партнери, Друзі! Сьогодні звертаюся до Вас із глибокою вдячністю…
груд. 06, 2025 101

XIV Форум громадянського суспільства «(ви)СТОЇМО»

5 грудня Голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська, Голова Комітету по роботі з сільськими…
груд. 03, 2025 88

Шляхи співпраці

#РобочаПоїздкаГолови НРЖУ #Чернігівщина Відбулась зустріч Голови НРЖУ Людмили…

Вісник Національної ради жінок України