Неділя, 05 липня 2020 15:21

Запобігти і зупинити  

 

2–3 липня у двох селах Чернігівщини («Новий Білоус» та «Хмільниця») відбувся дводенний тренінг з адвокації осіб, що зазнали домашнього насильства.

Адвокація для адвокатів? Ні, це для представників ОТГ, сільських і селищних рад Чернігівської області, які хочуть зробити якісні зміни в своїх селах.

«Доступ до верховенства права осіб, які постраждали від насильства", – основна тема проєкту Національної Ради Жінок України за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

Насильство – це не проблема окремої родини, це проблема цілої країни. Недоліком системи верховенства права є низький рівень поінформованості населення про проблеми насильства та дискримінації.

«Домашнє насильство – це, звісно, злочин, а не прояв любові. Прислів’я «Б’є – отже, любить» – ми повинні вже забувати, і цим злочинам потрібно всіляко протидіяти». Жертви насильства не завжди знають: де шукати допомоги та як захистити себе. І ми повинні в цьому їм допомагати», – зазначила Людмила Порохняк-Гановська, Голова НРЖУ, Радник Міжнародної Ради Жінок з охорони здоров’я, Віце-президентка Європейської Ради Жінок.

В заході взяли участь відомі вітчизняні тренерки, а саме Тетяна Кононович – представник офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини; Надія Комарова, Вчений секретар Державного інституту сімейної та молодіжної політики, кандидат економічних наук; Галина Козлова, голова Комітету «Сталий розвиток» НРЖУ, заслужений працівник соціальної сфери України, Алла Новікова, учасниця мережі «Регіонет», експертка з розвитку територіальних громад, фасилітаторка Британської Ради в Україні.

Учасники тренінгу взяли участь в анкетуванні та отримали інформаційні матеріали щодо запобігання та протидії насильству.

Під час зустрічі київської делегації на чернігівській землі Голову Національної Ради Жінок України Людмилу Порохняк-Гановську було нагороджено Подякою за підтримку видання книги «Літопис доль та днів минулих», присвяченої воїнам – уродженцям Чернігівського району.

 

Прочитано 656 разів

Останні матеріали

лист. 16, 2023 52

Виступ Мартін Марандел

Дорогі сестри ICW-CIF, Під час закриття нашого ECM у Манілі з 6 по 9 листопада 2023 року…
Default Image
лист. 16, 2023 452

ЗНОВУ ДО ПИТАННЯ КОВІДУ

Під час асамблеї в Манілі відбулись консультації Людмили Порохняк-Гановської з…
лист. 16, 2023 462

Декларація Засідання виконавчого комітету

CW-CIF МІЖНАРОДНА РАДА ЖІНОК CONSEIL INTERNATIONAL DES FEMMES Заснована 1888 Декларація…
лист. 14, 2023 487

Презентація Голови НРЖУ на Асамблеї в Манілі

Голова Національної Ради Жінок України, Віце-прем’єрка Міжнародної Ради Жінок України…

Вісник Національної ради жінок України