Середа, 04 березня 2020 21:40

Координаційна зустріч

# КоординаційнаЗустріч

 Сьогодні голова Національної Ради жінок України Людмила Порохняк-Гановська та голова комітету «Соціальні питання та протидія дискримінації» НРЖУ Лідія Козуб провели Координаційну зустріч з керівниками об’єднаних територіальних громад Чернігівського району Чернігівської обл.

Під час зустрічі було презентовано матеріали та інформацію про те, куди потрібно звертатися за допомогою у випадку домашнього насильства. «Домашнє насильство – злочин. А не любов!», – саме під такою назвою  керівники об’єднаних територіальних громад Чернігівського району отримали 30 презентацій. Власне, під такою назвою Людмила Порохняк-Гановська презентувала й міні-фільм, у якому керівники об’єднань Чернігівського району діляться своїми напрацюваннями у попередженні домашнього насильства. Лідія Козуб розповіла про повноваження державних органів та інших структур щодо надання допомоги постраждалим від домашнього насильства та притягнення зловмисників до відповідальності

Цього дня відбулась і зустріч голови Національної Ради жінок України Людмили Порохняк-Гановської з головним лікарем Центру первинної медико-санітарної допомоги Віктором Куницею та головною медсестрою Сільвією Бояровою.

Проєкт «Доступ до верховенства права осіб, які постраждали від насильства» Національна Рада Жінок України проводить за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні.

 

Прочитано 714 разів

Останні матеріали

лист. 16, 2023 51

Виступ Мартін Марандел

Дорогі сестри ICW-CIF, Під час закриття нашого ECM у Манілі з 6 по 9 листопада 2023 року…
Default Image
лист. 16, 2023 449

ЗНОВУ ДО ПИТАННЯ КОВІДУ

Під час асамблеї в Манілі відбулись консультації Людмили Порохняк-Гановської з…
лист. 16, 2023 459

Декларація Засідання виконавчого комітету

CW-CIF МІЖНАРОДНА РАДА ЖІНОК CONSEIL INTERNATIONAL DES FEMMES Заснована 1888 Декларація…
лист. 14, 2023 484

Презентація Голови НРЖУ на Асамблеї в Манілі

Голова Національної Ради Жінок України, Віце-прем’єрка Міжнародної Ради Жінок України…

Вісник Національної ради жінок України