Четвер, 30 березня 2023 17:57

Круглий стіл з участю НРЖУ

У приміщенні Малої зали Чернігівської районної ради відбувся Круглий стіл з питань взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськими та благодійними організаціями. Метою такого заходу є співпраця Національної Ради Жінок України з сільськими громадами Чернігівщини. Голова Чернігівської районної ради Тетяна Кузнецова-Молодчая зазначила, що така співпраця має свої результати. Скажімо, завдяки НРЖУ та благодійникам функціонує Центр взаємодопомоги та розвитку у селі Шестовиця.

Голова Національної Ради Жінок України Людмила Порохняк-Гановська озвучила, що у найближчих планах організувати лабораторію, щоб провести наукові дослідження щодо впливу на екологію шкідливих речовин в зонах масивного артилерійського обстрілу, а також наскільки забрудненими можуть бути продукти харчування, зокрема молоко, яйця та гриби – на які багатий чернігівський край.

У роботі Круглого столу взяли участь Андрій Курданов, науковий співробітник філії «Садиба родини Лизогубів» Чернігівського обласного історичного музею імені В.В. Тарновського, голова Чернігівського районного осередку національної спілки краєзнавців України; Ганна Андруг, краєзнавець та інші.

 

 

 

Прочитано 942 разів

Останні матеріали

вер. 22, 2023 29

Підписано Меморандум про співпрацю

21 вересня Голова Національної Ради Жінок України Людмила Андріївна Порохняк-Гановська та…
вер. 22, 2023 28

У Шестовиці організовується сільський музей

Голова Національної Ради Жінок України Людмила Андріївна Порохняк-Гановська, заступниця…
вер. 22, 2023 28

МИ БАЧИМО ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СЕДНЄВА

Привезли активістам Седнева Проєкт про розвиток окупованих сіл делегація НРЖУ у складі:…
вер. 22, 2023 28

Вечір пам’яті Валентини Бондаровської

19 вересня Національна Рада Жінок України провела в приміщенні Будинку вчених вечір…

Вісник Національної ради жінок України