Неділя, 25 грудня 2022 18:31

СФУЖО вітає з Різдвом Христовим!

24 грудня 2022 р.

 

Світова Федерація Українських Жіночих Організацій  щиро вітає все світове українство, мережу українських жіночих організацій та своїх партнерів з Різдвом Христовим і Новим роком!

 Величне свято Різдва Христового зігріває усіх нас, вселяє віру у перемогу добра над злом, дає надію на торжество справедливості. У Різдвяний час наші серця наповнюються глибокою духовністю, любов'ю і теплом. Ми прагнемо миру, і добра, очікуємо чогось світлого, нового.

Цього року Різдво та Новий рік зустрічаємо у надзвичайно тривожній атмосфері - для України, українців та усього демократичного світу. Україна сьогодні відважно бореться за свою свободу, незалежність та територіальну цілість проти жорстокого і брутального ворога.  Україна рішуче відстоює не лише свою незалежність, але й цінності усього демократичного світу. І тому нам треба бути ще більш об'єднаними у наших спільних діях на міжнародному рівні заради миру в Україні та заради її свободи.

У Різдвяний час тримаємо у своїх думках і молитвах усіх українців - дорослих і дітей, які загинули, втратили рідних, домівки, рідних, зазнали знущань та приниження від окупантів. З великою вдячністю і надією молимося сьогодні за відважних захисників і захисниць України, які, жертвуючи життям і здоров’ям, продовжують боротися заради нашої спільної перемоги! 

Дякуємо кожному захисникові та захисниці України і захоплюємося їхніми подвигами. Дякуємо всім українським жіночим організаціям світу за самовіддану, невтомну працю та посвяту заради перемоги України. Дякуємо за чудову співпрацю нашим партнерам та жертводавцям. 

Нехай Світло Христового Різдва обдарує Вас і Ваші родини добрим здоров'ям, любов'ю та радістю. У новому 2023 році щиро бажаємо Україні - Перемоги, а усім нам - духовної єдності, взаємної підтримки та розуміння. 

 

Христос Рождається!

Славімо Його!

За Світову Управу СФУЖО

Євгенія Петрова

Виконуюча обов’язки Голови

 

 

 

Прочитано 758 разів

Останні матеріали

лют. 08, 2023 11

Обладнання для школи

8 січня 2023 року НРЖУ відвідала Киїнську загальноосвітню школу, якій наприкінці минулого…
лют. 08, 2023 27

Освітній Центр на Київщині

Село Богданівка на Київщині. Сьогодні тут за співпраці НРЖУ, громадських організацій,…
лют. 05, 2023 71

Українське слово — зброя та ліки для душі

21 лютого щороку відзначається Міжнародний день рідної мови! Національна Рада жінок…
лют. 05, 2023 74

Члени Оргкомітету та члени журі проект-конкурсу

Процвітай же, мово калинова, І тобі не вʼянути в віках: Мелодійна українська мова –…

Вісник Національної ради жінок України