Понеділок, 04 жовтня 2021 13:19

Меморандум про співпрацю

 

28 вересня Голова Національної Ради Жінок України Людмила Порохняк-Гановська та Заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Ольга Ревук підписали Меморандум про співпрацю. Метою Меморандуму, як зазначено в документі, є консолідація зусиль сторін, спрямованих на захист конституційних прав, свобод і законних інтересів громадян, у тому числі у сфері запобігання та протидії домашньому насильству за ознакою статі, торгівлі людьми, дотримання рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, а також забезпечення надання соціальних послуг особам, окремим соціальним групам, які перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати.

Протягом останніх років НРЖУ та міністерство тісно співпрацюють у сфері запобігання та протидії домашньому насильству. Ольга Ревук підкреслила, що Національна Рада Жінок України вже не один рік є одним з головних партнерів міністерства у сфері запобігання та протидії домашньому насильству й підписання документу буде продовженням спільної роботи у захисті прав, свобод і законних інтересів громадян України, як жінок, дітей, так і чоловіків.

У свою чергу, Людмила Порохняк-Гановська зазначила, що підтримка з боку держави громадських організацій та об’єднань завжди відіграє важливу роль у питаннях соціальної підтримки вразливих верств населення.

 

Прочитано 26 разів

Галерея зображень

Останні матеріали

жовт. 14, 2021 13

14 жовтня - День захисників та захисниць

З нагоди свята вітаємо усіх, хто має високе звання захисника України! Бажаємо Вам сил,…
жовт. 11, 2021 17

11 жовтня: Міжнародний день дівчаток

Сьогодні у світі, за ініціативою ООН, відзначається Міжнародний день дівчаток. Цей день…
жовт. 08, 2021 17

Пам’яті Ростислави Федак

Я познайомилась з Ростиславою Федак 20 років тому в купе поїзда, який прямував до Криму -…
жовт. 08, 2021 16

Виставка... і світогляд

Повернулась з відзначення Дня України 4 жовтня на "ЕКСПО 2020" в Дубаї делегація від…

Вісник Національної ради жінок України