Голова Національної Ради Жінок України Людмила Порохняк-Гановська взяла участь у відкритті Дня України на Всесвітній виставці «Експо-2020» в Дубаї. Український павільйон має форму колоска пшениці. Україна вперше побудувала власний павільйон для участі у Всесвітній виставці.
28 вересня 2021 року в приміщенні Міністерства соціальної політики відкрилась виставка «Впровадження соціальної дипломатії держави та громадських організацій», яку презентувала Національна Рада Жінок України. У відкритті виставки взяли участь Голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська, заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Ольга Ревук, представниці всіх громадських організацій та об’єднань, що входять до складу ради. Про жіночі організації, що входять до складу НРЖУ, можна ознайомитись на виставці, що експонується в приміщенні Мінсоцполітики.
Під час перебування на Черкащині у рамках проєкту «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від насильства» Національної Ради Жінок України за підтримки програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська передала Літературно-меморіальному музею Тараса Шевченка – музею в селі Шевченкове Звенигородського району копію Рекорду України (найбільша сумарна довжина усіх вулиць, бульварів, провулків в Україні, названих на честь Тараса Григоровича Шевченка). У рамках Міжнародного проєкту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи» вийшов ще один цікавий проєкт. «Президент Міжнародної Ліги «Матері і сестри – молоді України» Галина Яблонська зацікавилася тим, скільки ж є вулиць, провулків, бульварів та площ імені Шевченка,…
Кожна поїздка в Черкаську, Чернігівську, Рівненську область у рамках проєкту «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від насильства» Національної Ради Жінок України за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні розпочиналась з реєстрації учасників, але цьому передувала попередня організаційна робота: підготовка стендів, підбір методичних рекомендацій та літератури, та смаколиків для брейк-кави. І все це доставляв водій Георгій Тарташов.
Людмила Порохняк-Гановська, Голова Національної Ради Жінок України, Віце-Президентка Європейського Центру Міжнародної Ради Жінок, доктор медичних наук, професор, Лауреатка конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських 2019 року – координаторка проєкту «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від насильства» Національної Ради Жінок України за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
Борис Шаповалов, голова Національної комісії з питань спорту Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, президент поліцейського центру бойових мистецтв «Закон і порядок», кандидат психологічних наук, полковник поліції в запасі – експерт з питань запобігання та протидії домашньому насильству у рамках проєкту «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від насильства» Національної Ради Жінок України за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
Алла Новікова, учасниця мережі «Регіонет», експертка з розвитку територіальних громад, фасилітаторка Британської Ради в Україні – експертка з питань запобігання та протидії домашньому насильству у рамках проєкту «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від насильства» Національної Ради Жінок України за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
Лідія Козуб, голова комітету «Соціальні питання та протидія дискримінації» НРЖУ – еспертка з питань запобігання та протидії домашньому насильству у рамках проєкту «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від насильства» Національної Ради Жінок України за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
Тетяна Кононович, представник офісу Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини – експертка з питань запобігання та протидії домашньому насильству у рамках проєкту «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від насильства» Національної Ради Жінок України за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
Надія Комарова, Вчений секретар Державного інституту сімейної та молодіжної політики, кандидат економічних наук – еспертка з питань запобігання та протидії домашньому насильству у рамках проєкту «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від насильства» Національної Ради Жінок України за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
Сторінка 1 із 4

Останні матеріали

лист. 19, 2022 208

Звернення до жінок світу

Звернення до жінок світу стосовно впливу російської агресії в Україні на екологію планети…
лист. 02, 2022 602

Стамбульська конвенція набула чинності

З 1 листопада в Україні набула чинності Стамбульська конвенція! 20 червня 2022 року…
лист. 01, 2022 112

Запрошуємо до обговорення

ЧИ МОЖЕ СОЮЗ ЖІНОК ЖІНОК РОСІЇ БУТИ ЧЛЕНОМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЦЕНТРУ МІЖНАРОДНОЇ РАДИ ЖІНОК?…
жовт. 26, 2022 600

НРЖУ підтримує Національну Раду України з питань телебачення та радіомовлення!

Національна Рада Жінок України підтримує Національну Раду України з питань телебачення та…

Вісник Національної ради жінок України