https://soundcloud.com/uachernihivradio/poluden-04-zhovtnya-2022-6
Делегація від України на 67-й Сесії Комісії зі становища жінок. Голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська вручила Постійному представнику України при ООН Сергію Кислиці прапор з підписами бійців зі Сходу.
Голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська вручає Володимиру Зарицькому, професору, викладачеві Нью-Йорського Університету медаль за волонтерську діяльність.
Голова Національної Ради Жінок України Людмила Порохняк-Гановська взяла участь у відкритті Дня України на Всесвітній виставці «Експо-2020» в Дубаї. Український павільйон має форму колоска пшениці. Україна вперше побудувала власний павільйон для участі у Всесвітній виставці.
28 вересня 2021 року в приміщенні Міністерства соціальної політики відкрилась виставка «Впровадження соціальної дипломатії держави та громадських організацій», яку презентувала Національна Рада Жінок України. У відкритті виставки взяли участь Голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська, заступник Міністра соціальної політики з питань європейської інтеграції Ольга Ревук, представниці всіх громадських організацій та об’єднань, що входять до складу ради. Про жіночі організації, що входять до складу НРЖУ, можна ознайомитись на виставці, що експонується в приміщенні Мінсоцполітики.
Під час перебування на Черкащині у рамках проєкту «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від насильства» Національної Ради Жінок України за підтримки програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська передала Літературно-меморіальному музею Тараса Шевченка – музею в селі Шевченкове Звенигородського району копію Рекорду України (найбільша сумарна довжина усіх вулиць, бульварів, провулків в Україні, названих на честь Тараса Григоровича Шевченка). У рамках Міжнародного проєкту-конкурсу «Тарас Шевченко єднає народи» вийшов ще один цікавий проєкт. «Президент Міжнародної Ліги «Матері і сестри – молоді України» Галина Яблонська зацікавилася тим, скільки ж є вулиць, провулків, бульварів та площ імені Шевченка,…
Кожна поїздка в Черкаську, Чернігівську, Рівненську область у рамках проєкту «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від насильства» Національної Ради Жінок України за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні розпочиналась з реєстрації учасників, але цьому передувала попередня організаційна робота: підготовка стендів, підбір методичних рекомендацій та літератури, та смаколиків для брейк-кави. І все це доставляв водій Георгій Тарташов.
Людмила Порохняк-Гановська, Голова Національної Ради Жінок України, Віце-Президентка Європейського Центру Міжнародної Ради Жінок, доктор медичних наук, професор, Лауреатка конкурсу «Благодійник року» імені меценатів Тарновських 2019 року – координаторка проєкту «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від насильства» Національної Ради Жінок України за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
Борис Шаповалов, голова Національної комісії з питань спорту Української секції Міжнародної поліцейської асоціації, президент поліцейського центру бойових мистецтв «Закон і порядок», кандидат психологічних наук, полковник поліції в запасі – експерт з питань запобігання та протидії домашньому насильству у рамках проєкту «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від насильства» Національної Ради Жінок України за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
Алла Новікова, учасниця мережі «Регіонет», експертка з розвитку територіальних громад, фасилітаторка Британської Ради в Україні – експертка з питань запобігання та протидії домашньому насильству у рамках проєкту «Доступ до верховенства права жінок, які постраждали від насильства» Національної Ради Жінок України за підтримки Програми МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні.
Сторінка 1 із 4

Останні матеріали

вер. 22, 2023 29

Підписано Меморандум про співпрацю

21 вересня Голова Національної Ради Жінок України Людмила Андріївна Порохняк-Гановська та…
вер. 22, 2023 27

У Шестовиці організовується сільський музей

Голова Національної Ради Жінок України Людмила Андріївна Порохняк-Гановська, заступниця…
вер. 22, 2023 28

МИ БАЧИМО ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СЕДНЄВА

Привезли активістам Седнева Проєкт про розвиток окупованих сіл делегація НРЖУ у складі:…
вер. 22, 2023 28

Вечір пам’яті Валентини Бондаровської

19 вересня Національна Рада Жінок України провела в приміщенні Будинку вчених вечір…

Вісник Національної ради жінок України