Понеділок, 22 квітня 2024 06:50

Майстеркласи для учнів Киїнського ліцею

15 квітня 2024 року в межах реалізації Проєкту Голова Всеукраїнської організації «Поступ жінок-мироносиць», заслужений працівник культури України Зоя Ружин провела два майстеркласи для учнів Киїнського ліцею імені Костянтина Светенка щодо ролі української культури в загальноєвропейській культурі.

Звернула увагу на посилення ролі української культури під час агресії з боку росії. Відмінність української культури від російської. Побут і традиції пов’язані зі святами, що якнайповніше розкривають сутність української культури. В той же час російська є побутовою.

Зоя Володимирівна продемонструвала власну колекцію хусток, рушників та колекцію картин заслуженого художника України Олександра Охапкіна, який вважається найкращим сучасним представником «хатньої» ікони.

Зоя Ружин є авторкою понад 300 пісенних текстів. Її піснею «Україна є, Україна буде!» упродовж 20 років відкривали святкові події на Хрещатику.

Цей Проєкт впроваджується в межах грантового конкурсу «Посилення громадської участі в процесах раннього відновлення на звільнених територіях», який адмініструється ІСАР Єднання за підтримки Фонду «Партнерство за сильну Україну», що фінансується країнами партнерами.

 

Прочитано 577 разів

Галерея зображень

Останні матеріали

трав. 10, 2025 18

Почесна Відзнака Православної Церкви України

В Національній Раді Жінок України відбулося вручення Почесної Відзнаки ПРАВОСЛАВНОЇ…
трав. 10, 2025 17

Участь Голови НРЖУ у дискусії

#НоваМіграційнаСтратегіяУкраїни Про те, якою має бути нова міграційна стратегія України…
трав. 10, 2025 18

Меморандум про співпрацю

#РобочаПоїздкаГоловиНРЖУ #Чернігівщина У рамках візиту на Чернігівщину Голова…
трав. 08, 2025 25

Зустріч з Головою ГО «Центр «Меланія»

У межах робочої поїздки на Чернігівщину Голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська відвідала…

Вісник Національної ради жінок України