П'ятниця, 04 серпня 2017 16:04

«Молодість-3» в Україні

Днями в УНІАН відбулась прес-конференція за участі голови Національної ради жінок України Людмили Порохняк-Гановської, директора «Української Паризької школи» Олена Місталь та представників Національної академії педагогічних наук України.

На прес-конференції презентовано проект «Молодість-3» зі стажування та навчання української молоді у Франції – отримання як професійної, так і вищої освіти. Проект розрахований на навчання і стажування за п’ятьма напрямами: готельно-ресторанний бізнес, термальний туризм, інженерні та відеоінженерні професії. Про це повідомила засновниця і директор «Української Паризької школи», засновниця центру Les Chatesu des Arts в Нормандії, президент франко-українських асоціацій у Парижі та Нормандії Олена Місталь. За її словами, в цьому році асоціація отримала 70% фінансування від Міністерства закордонних справ і від Міністерства молоді та спорту Франції. Україна залишає собі – це умови гранта – 30%, тобто має сплатити або держава, або мерія міста, звідки дитина, або навчальний заклад, який направляє дитину.

На сьогодні вже до реалізації проекту долучились Національна рада жінок України та Національна академія педагогічних наук України.

 

Прочитано 248 разів