П'ятниця, 04 серпня 2017 16:03

Проект «WomanStats» запросив Національну Раду жінок України подати кандидатури на нагороди

Героїня року

Член Національної Ради жінок України, Голова Комітету «Статус Жінки»  доктор політології, науковий інтерес – політична система суспільства та гендерні дослідження. Тамара Мельник  займається аналізом міжнародного досвіду впровадження гендерного мислення, видає книги, пише статті в періодичні видання, виступає з лекціями, проводить тренінги серед різних верств населення, особливо велику роботу проводить серед працівників судів, прокуратури та чиновників, які приймають рішення. Очолювала ініціативну групу при Верховній Раді України з  створення та прийняття Закону України “Про забезпечення рівних прав та можливостей”.  

Остання її книга «Творення суспільства гендерної рівності: міжнародний досвід» перекладена англійською мовою, розміщена на сайті Національної Ради жінок України.

 

Він для неї

Михайло Ковалко, доктор технічних наук, був віце-президентом Української нафтогазової академії, ініціатором створення Державного комітету нафти і газу, співавтор Закону України «Про нафту і газ», очолював Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

 Михайло Ковалко виявив законодавчу ініціативу та є автором проекту першого в Україні ґендерного закону, який пройшов експертну оцінку Європейського союзу, присвяченого проблемам соціальної рівності чоловіків і жінок у всіх життєвих сферах. За його ініціативи була створена Міжнародна «Школа Рівних Можливостей». Тож саме Михайлу Петровичу жіноцтво України має завдячувати у прийнятті важливого Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків».

 

Прочитано 73 разів