Четвер, 19 грудня 2019 12:55

Центр практичної психології «ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «РОЗРАДА»

Центр практичної психології

 

«ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «РОЗРАДА»

 

 

 

Основна діяльність: психологічна, просвітницька.

 

Основна діяльність – сприяння захисту гендерної рівності, реалізація навчальних тренінгових програм, психологічне консультування з метою протидії домашньому насильству та жорстокому поводженню з дітьми.

 

Громадська організація «РОЗРАДА» як центр практичної психології  має 25-річний досвід проведення науково-практичних досліджень, соціально-психологічних тренінгів, розробки методик соціально-психологічної допомоги дорослим і дітям, що постраждали від насильства в сімї.

 

Центр практичної психології  реалізував  понад 60 міжнародних проєктів щодо боротьби за гендерну рівність, активізації ролі жінок у політичному та економічному житті України, боротьби з домашнім насильством як на рівні надання психологічної допомоги безпосередньо жертвам насильства, дорослим та дітям, так і на рівні розробки новітніх методик корекційної роботи з кривдниками, а також реабілітаційної допомоги жертвам насильства, жінкам та дівчатам 1418 років, роботи з їх батьками. Проєкти було підтримано такими міжнародними організаціями, як ООН, ЮНІФЕМ, ЮНІСЕФ, тощо.

Фахівці організації розробили та видали  понад 50 популярних буклетів та пам»яток, три книги, посібник «ШКОЛА ДЛЯ БАТЬКІВ», рекомендований Міністерством науки та освіти України.

 Психологи Центру провели понад 10 тисяч  індивідуальних  консультацій  для людей, які потрапили в кризову ситуацію. 

  Понад 15 років впроваджується програма «КЛУБ ПРАЦІ» для жінок,   які шукають роботу, перебувають у складних життєвих обставинах  і втратили надію знайти своє місце на ринку праці. В результаті програми, сотні жінок змогли підняти свою самооцінку, усвідомити  свої потреби  та   самореалізуватися в різних сферах діяльності.

Постійно здійснюється  психологічне консультування   сімей, жінок, чоловіків та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

  

 

 

Прочитано 12690 разів

Останні матеріали

вер. 22, 2023 29

Підписано Меморандум про співпрацю

21 вересня Голова Національної Ради Жінок України Людмила Андріївна Порохняк-Гановська та…
вер. 22, 2023 28

У Шестовиці організовується сільський музей

Голова Національної Ради Жінок України Людмила Андріївна Порохняк-Гановська, заступниця…
вер. 22, 2023 28

МИ БАЧИМО ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СЕДНЄВА

Привезли активістам Седнева Проєкт про розвиток окупованих сіл делегація НРЖУ у складі:…
вер. 22, 2023 28

Вечір пам’яті Валентини Бондаровської

19 вересня Національна Рада Жінок України провела в приміщенні Будинку вчених вечір…

Вісник Національної ради жінок України