П'ятниця, 04 серпня 2017 16:33

ЗВІТ ПРО РОБОТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ЖІНОК УКРАЇНИ ЗА 2013-2014 РОКИРобота Національної ради жінок України за звітний період значно відрізнялася від нашої звичайної діяльності. З грудня 2013 почалося повстання в Україні на Майдані проти свавілля та беззаконня за свободу і Євроінтеграцію.

Не всі жіночі організації, що входять до складу Національної ради жінок України однозначно прореагували і взяли участь в цьому русі. Жіночі організації з комуністичною і соціалістичною ідеологією засуджували протестні акції, закликали до їх припинення, в той час як праве крило нашої організації активно брало участь у подіях на Майдані. В цей час ми мали багато дискусій, практично не змогли досягти консенсусу в зверненнях до Президента, Верховної Ради та уряду України.

Після розстрілу снайперами "небесної сотні" на Майдані і анексії Криму Росією більшість жіночих організацій засудили уряд Януковича і виявляли активність з посилення патріотичних настроїв в Україні. 

Війна на південному сході України знову розділила наші дії - більшість жіночих організацій організовували гуманітарну допомогу Українській армії, пораненим, сім'ям загиблих. Частина організацій проводили акції протесту проти призову в армію, блокували військові частини і дороги, перешкоджаючи відправці солдат в Донецький регіон.

Керівництво Національної ради жінок України прагнуло зберегти членство всіх організацій в своєму складі і бути лояльними до їх поглядів, оскільки в Статуті було позначено, що ми є спільнотою незалежних від політичних поглядів організацій. Але це було неможливо. На позачерговому з'їзді ми змінили Статут - організації, які виступають проти єдності України, які проводять діяльність, спроможну спричинити розкол держави, не можуть бути членами Національної ради жінок України.

Жодна організація про вихід з Національної ради жінок України не заявила, але під нашим поздоровленням та побажаннями новообраному Президенту одна з організацій попросила не ставити свій підпис. 2 організації виступили проти нашої співпраці з Світовою федерацією українських жіночих організацій, написали їх керівництву лист про те, що Національна рада жінок України підтримує антиукраїнські сили, після чого наше запрошення на конференцію цієї організації в Париж в липні було відкликане.

В даний час одна з 20 організацій із складу Національної Ради жінок України заявила про небажання спілкуватися з її керівництвом, вважаючи нашу політику занадто лояльною. Заступник голови Валентина Семенюк добровільно відмовилась від своєї посади до повного з'ясування її причетності до антиукраїнської діяльності. 

Останні місяці більшість наших організацій працюють з надання гуманітарної допомоги військам антитерористичного об'єднання, пораненим в госпіталях, військовим підрозділам, виступають з концертами перед військовими і біженцями. Також ми проводимо велику кількість акцій з патріотичного виховання молоді, наші експерти співпрацюють з Міністерством охорони здоров'я України з реформування медицини. Ми готуємо конференцію "Рівні можливості при рівних правах" з конституційної реформи, провели 2 гуманітарні акції з жіночими українськими організаціями Італії.

Дуже великою проблемою є вибори в Верховну Раду і в місцеві Ради, які мають відбутися восени цього року. Ми оголосили в організаціях про можливість жінкам, що отримали рекомендації своїх громадських організацій, написання мотиваційних листів, в яких вони могли б викласти свій досвід та можливості роботи в певній сфері управління. Після цього ми зможемо вибрати найбільш гідних і рекомендувати їх до списків проєвропейських партій. 

І тут нам дуже потрібна ваша допомога. Якщо це буде спільний проект з Європейським комітетом і Міжнародною радою жінок - наші переговори з проєвропейськими партіями будуть більш успішними.

Це дуже важливо для нашої Національної Ради жінок України - активно брати участь у виборах. Ми маємо групу дуже досвідчених експертів, які проводитимуть тренінги для жінок, що беруть участь у виборах різних рівнів. У нас поки немає достатньо фінансів для цієї діяльності, але ми намагаємося мобілізувати всі свої можливості. Часу дуже мало - вибори можуть бути призначені на жовтень.

Я прошу розглядати цей звіт як звіт під час сесії. У зв`язку з терміновістю прошу пропозиції та поради надсилати відразу на мою пошту. І ще один аспект — поїздка 1 представника до Вільнюсу коштуватиме біля 700 євро, за ці гроші ми можемо провести 2 великих тренінги.

Ви дуже допомогли нам в інформаційному полі під час важких ситуацій - своїм співчуттям, досвідом (особлива подяка Елені за її лист). Прошу Вашої допомоги та пропозицій щодо організації просування прогресивних жінок України в усі органи влади.


 

З повагою і любов'ю
Людмила

Прочитано 351 разів
Детальніше в цій категорії: Гуманітарний вплив ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ »

Вісник Національної ради жінок України

Останні новини

Допоможемо жителям 10 сіл Чернігівського району подолати епідемію неінфекційних захворювань

вер. 10, 2018 60
Реформування медичної та освітньої галузі в Україні, з одного боку, дає перспективи…

Вчора Україна понесла важку втрату

черв. 20, 2018 131
Шановні посестри! Вчора Україна понесла важку втрату. Після важкої хвороби помер видатний…

НРЖУ провела флешмоб #ДякуюЗахисникам та Захисницям

трав. 31, 2018 128
Національна Рада жінок України, аналізуючи потреби захисників та захисниць на Сході…
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net