П'ятниця, 04 серпня 2017 16:33

ЗВІТ ПРО РОБОТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ЖІНОК УКРАЇНИ ЗА 2013-2014 РОКИРобота Національної ради жінок України за звітний період значно відрізнялася від нашої звичайної діяльності. З грудня 2013 почалося повстання в Україні на Майдані проти свавілля та беззаконня за свободу і Євроінтеграцію.

Не всі жіночі організації, що входять до складу Національної ради жінок України однозначно прореагували і взяли участь в цьому русі. Жіночі організації з комуністичною і соціалістичною ідеологією засуджували протестні акції, закликали до їх припинення, в той час як праве крило нашої організації активно брало участь у подіях на Майдані. В цей час ми мали багато дискусій, практично не змогли досягти консенсусу в зверненнях до Президента, Верховної Ради та уряду України.

Після розстрілу снайперами "небесної сотні" на Майдані і анексії Криму Росією більшість жіночих організацій засудили уряд Януковича і виявляли активність з посилення патріотичних настроїв в Україні. 

Війна на південному сході України знову розділила наші дії - більшість жіночих організацій організовували гуманітарну допомогу Українській армії, пораненим, сім'ям загиблих. Частина організацій проводили акції протесту проти призову в армію, блокували військові частини і дороги, перешкоджаючи відправці солдат в Донецький регіон.

Керівництво Національної ради жінок України прагнуло зберегти членство всіх організацій в своєму складі і бути лояльними до їх поглядів, оскільки в Статуті було позначено, що ми є спільнотою незалежних від політичних поглядів організацій. Але це було неможливо. На позачерговому з'їзді ми змінили Статут - організації, які виступають проти єдності України, які проводять діяльність, спроможну спричинити розкол держави, не можуть бути членами Національної ради жінок України.

Жодна організація про вихід з Національної ради жінок України не заявила, але під нашим поздоровленням та побажаннями новообраному Президенту одна з організацій попросила не ставити свій підпис. 2 організації виступили проти нашої співпраці з Світовою федерацією українських жіночих організацій, написали їх керівництву лист про те, що Національна рада жінок України підтримує антиукраїнські сили, після чого наше запрошення на конференцію цієї організації в Париж в липні було відкликане.

В даний час одна з 20 організацій із складу Національної Ради жінок України заявила про небажання спілкуватися з її керівництвом, вважаючи нашу політику занадто лояльною. Заступник голови Валентина Семенюк добровільно відмовилась від своєї посади до повного з'ясування її причетності до антиукраїнської діяльності. 

Останні місяці більшість наших організацій працюють з надання гуманітарної допомоги військам антитерористичного об'єднання, пораненим в госпіталях, військовим підрозділам, виступають з концертами перед військовими і біженцями. Також ми проводимо велику кількість акцій з патріотичного виховання молоді, наші експерти співпрацюють з Міністерством охорони здоров'я України з реформування медицини. Ми готуємо конференцію "Рівні можливості при рівних правах" з конституційної реформи, провели 2 гуманітарні акції з жіночими українськими організаціями Італії.

Дуже великою проблемою є вибори в Верховну Раду і в місцеві Ради, які мають відбутися восени цього року. Ми оголосили в організаціях про можливість жінкам, що отримали рекомендації своїх громадських організацій, написання мотиваційних листів, в яких вони могли б викласти свій досвід та можливості роботи в певній сфері управління. Після цього ми зможемо вибрати найбільш гідних і рекомендувати їх до списків проєвропейських партій. 

І тут нам дуже потрібна ваша допомога. Якщо це буде спільний проект з Європейським комітетом і Міжнародною радою жінок - наші переговори з проєвропейськими партіями будуть більш успішними.

Це дуже важливо для нашої Національної Ради жінок України - активно брати участь у виборах. Ми маємо групу дуже досвідчених експертів, які проводитимуть тренінги для жінок, що беруть участь у виборах різних рівнів. У нас поки немає достатньо фінансів для цієї діяльності, але ми намагаємося мобілізувати всі свої можливості. Часу дуже мало - вибори можуть бути призначені на жовтень.

Я прошу розглядати цей звіт як звіт під час сесії. У зв`язку з терміновістю прошу пропозиції та поради надсилати відразу на мою пошту. І ще один аспект — поїздка 1 представника до Вільнюсу коштуватиме біля 700 євро, за ці гроші ми можемо провести 2 великих тренінги.

Ви дуже допомогли нам в інформаційному полі під час важких ситуацій - своїм співчуттям, досвідом (особлива подяка Елені за її лист). Прошу Вашої допомоги та пропозицій щодо організації просування прогресивних жінок України в усі органи влади.


 

З повагою і любов'ю
Людмила

Прочитано 443 разів
Детальніше в цій категорії: Гуманітарний вплив ЯДЕРНОЇ ЗБРОЇ »

Вісник Національної ради жінок України

Останні новини

За сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив (Слабин)

жовт. 31, 2018 112
Проект Удосконалення сфери охорони здоров'я та соціалізації сільського населення…

За сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив (Пильне)

жовт. 31, 2018 108
Проект Удосконалення сфери охорони здоров'я та соціалізації сільського населення…

За сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив (Жидиничі)

жовт. 31, 2018 101
Проект Удосконалення сфери охорони здоров'я та соціалізації сільського населення…

 За сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив (Жеведь)

жовт. 31, 2018 104
Проект Удосконалення сфери охорони здоров'я та соціалізації сільського населення…
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net