Четвер, 16 листопада 2023 14:05

ЗНОВУ ДО ПИТАННЯ КОВІДУ

Під час асамблеї в Манілі відбулись консультації Людмили Порохняк-Гановської з представницею Міжнародної Ради Жінок при ООН (Женева) доктором Мохіндер Ватсон стосовно підготовки  Звернення до Всесвітньої організації охорони здоровʼя з розʼясненням причин та продовження пандемії  COVID-19 та відповідальності за наслідки пандемії.

Після 2019 року все людство живе в іншому вимірі та потребує від фахівців 21 століття, століття розвитку інформаційного забезпечення та новітніх технологій відповіді на питання – що це було COVID-19? Чи ця пандемія, яка змінила умови навчання, праці та спілкування між людьми на всіх континентах була результатом рідкісної мутації чи випробуванням новітньої біологічної зброї?

Хто має відповісти за смерть близько 7 млн населення  та десятки мільйонів позбавлених здоровʼя внаслідок ускладнень цієї інфекції? Як на вчора, налічується 21 млн пацієнтів, що хворіють на Сovid?

Maria Van Kerkhol, технічний директор ВООЗ з питання Covid, повідомила, що відсутні вичерпні відповіді на питання про початок пандемії.

Національна Рада Жінок України спільно з Українською Платформою «Місія – здоровʼя» пропонують від імені жіночих організацій світу звернутись до керівництва Всесвітньої Організації Охорони Здоровʼя (ВООЗ) з вимогою оприлюднити результати  розслідування щодо пандемії, яка практично продовжується. Також  незрозумілою є позиція з доцільністю вакцинації.

ВООЗ виконує функції міжнародного центру, який займається накопиченням необхідної технічної та наукової інформації.  Основними напрямами діяльності ВООЗ є: науково-дослідна діяльність; освітня діяльність і поширення інформації; технічне співробітництво; вертикальні програми; співробітництво з іншими міжнародними організаціями для досягнення мети Організації. Вказується, що на Організацію покладено обов’язок запровадити і підтримувати необхідні статистичні та епідеміологічні служби, міжнародну номенклатуру хвороб, причин смертності та практики громадської охорони здоров’я. Важливою функцією ВООЗ, разом з нормотворчістю, є стимулювання досліджень у сфері охорони здоров’я, в тому числі, за допомогою сприяння співробітництву серед наукових та професійних груп, які здійснюють внесок для поліпшення стану здоров’я населення планети.

 

Прочитано 449 разів

Останні матеріали

лист. 16, 2023 51

Виступ Мартін Марандел

Дорогі сестри ICW-CIF, Під час закриття нашого ECM у Манілі з 6 по 9 листопада 2023 року…
лист. 16, 2023 459

Декларація Засідання виконавчого комітету

CW-CIF МІЖНАРОДНА РАДА ЖІНОК CONSEIL INTERNATIONAL DES FEMMES Заснована 1888 Декларація…
лист. 14, 2023 484

Презентація Голови НРЖУ на Асамблеї в Манілі

Голова Національної Ради Жінок України, Віце-прем’єрка Міжнародної Ради Жінок України…
лист. 14, 2023 466

Виступ Голови НРЖУ на Асамблеї

Голова Національної Ради Жінок України Людмила Порохняк-Гановська взяла участь в Асамблеї…

Вісник Національної ради жінок України