П'ятниця, 22 вересня 2023 17:12

Підписано Меморандум про співпрацю

21 вересня Голова Національної Ради Жінок України Людмила Андріївна Порохняк-Гановська та заступниця Голови Меланія Іщук відвідали Михайло-Коцюбинське ОТГ. Метою зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю з Головою Михайло-Коцюбинської громади Ніною Ворох. Лідерки НРЖУ розповіли про історію Національної Ради Жінок України й презентували книгу про жіночий рух України.

У свою чергу очільниця громади Ніна Ворох розповіла про історію селища Михайло-Коцюбинського, що входить в Михайло-Коцюбинське ОТГ, яке є прикордонною громадою в Чернігівському районі. Загалом, – як зазначила Ніна Володимирівна, – в Михайло-Коцюбинське ОТГ входять 42 села.

Майже всі населенні пункти територіальної громади постраждали від наслідків російської агресії. Громада була в окупації 35 днів. 4 березня під час обстрілів снаряд влучив у Михайло-Коцюбинський ліцей. У цей момент у шкільному сховищі були люди – близько сотні жителів села, з них 30 дітей. Амбасадори благодійної організації United24 Шевченко та Зінченко долучились до зібрання коштів для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею. І 5 серпня, на стадіоні «Стемфорд Брідж» у Лондоні відбувся благодійний футбольний матч на підтримку України: збір грошей для відновлення Михайло-Коцюбинського ліцею у Чернігівській області.

Як зауважила Ніна Ворох, під час окупації продукти харчування до магазинів не підвозилися. Люди потерпали від голоду, тому сьогодні дуже важлим є створення продовольчої безпеки. Національна Рада Жінок України, продовжуючи свої добрі справи, планує у Михайло-Коцюбинському ОТГ здійснити забезпечення продовольчої безпеки – організація органічного риболовства. Це можливо, як зазначила очільниця НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська завдяки грантовим проєктам підтримки продовольчої безпеки на деокупованих територіях, до яких будемо спільно долучатися.

Прочитано 508 разів

Останні матеріали

лист. 16, 2023 52

Виступ Мартін Марандел

Дорогі сестри ICW-CIF, Під час закриття нашого ECM у Манілі з 6 по 9 листопада 2023 року…
Default Image
лист. 16, 2023 451

ЗНОВУ ДО ПИТАННЯ КОВІДУ

Під час асамблеї в Манілі відбулись консультації Людмили Порохняк-Гановської з…
лист. 16, 2023 460

Декларація Засідання виконавчого комітету

CW-CIF МІЖНАРОДНА РАДА ЖІНОК CONSEIL INTERNATIONAL DES FEMMES Заснована 1888 Декларація…
лист. 14, 2023 485

Презентація Голови НРЖУ на Асамблеї в Манілі

Голова Національної Ради Жінок України, Віце-прем’єрка Міжнародної Ради Жінок України…

Вісник Національної ради жінок України