П'ятниця, 22 вересня 2023 16:35

МИ БАЧИМО ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СЕДНЄВА

Привезли активістам Седнева Проєкт про розвиток окупованих сіл делегація НРЖУ у складі: Голови Людмили Андріївни Порохняк-Гановської, заступниці Голови Меланії Іщук, керівниці комунікацій з іноземцями і молоддю Софія Оніщук та нашої гості з Франції - керівниці Гуманітарної організації «Fem Aid» Карол Манн.

Зустріч відбулася у сакральному місці – Георгіївській церкві – пам’ятці національного значення. Георгіївська церква – старовинний дерев’яний храм, збудований без жодного цвяха.

Це Церква – діюча, у ній править службу настоятель Свято-Георгіївського храму ПЦУ протоієрей отець Тимон (Блинець). Седнів опинився у повній блокаді у перший же день повномасштабного вторгнення російських агресорів, але отець Тимон все одно щонеділі приходив до церкви на службу, підтримував мешканців селища.

На зустріч з делегацією прийшли секретар селищної ради Тетяна Мориляк, Голова Чернігівського районного осередку національної спілки краєзнавців України, науковий співробітник філії «Садиба родини Лизогубів» Чернігівського обласного історичного музею імені В.В.Тарновського Андрій Кудранов, директорка  «Садиби родини Лизогубів» Тетяна Луговська, завуч Седнівського ліцею Наталія Тихоненко, громадська діячка, матушка Ольга Геня. Мова йшла про Проєкти розвитку деокупованих сіл, в яких чільну роль будуть відігравати громадські жіночі організації.

Закордонна гостя – керівниця Гуманітарної організації з Франції «Fem Aid» Карол Манн передала подарунки дітям та Листи любові дітей до однолітків з України. Завуч Седнівського ліцею й вчителька англійської мови Наталія Тихоненко передасть учням ліцею послання дітей з усіх куточків світу та організує комунікацію молодого покоління.

Прочитано 416 разів

Останні матеріали

лист. 16, 2023 52

Виступ Мартін Марандел

Дорогі сестри ICW-CIF, Під час закриття нашого ECM у Манілі з 6 по 9 листопада 2023 року…
Default Image
лист. 16, 2023 451

ЗНОВУ ДО ПИТАННЯ КОВІДУ

Під час асамблеї в Манілі відбулись консультації Людмили Порохняк-Гановської з…
лист. 16, 2023 460

Декларація Засідання виконавчого комітету

CW-CIF МІЖНАРОДНА РАДА ЖІНОК CONSEIL INTERNATIONAL DES FEMMES Заснована 1888 Декларація…
лист. 14, 2023 485

Презентація Голови НРЖУ на Асамблеї в Манілі

Голова Національної Ради Жінок України, Віце-прем’єрка Міжнародної Ради Жінок України…

Вісник Національної ради жінок України