П'ятниця, 22 вересня 2023 16:29

Вечір пам’яті Валентини Бондаровської

19 вересня Національна Рада Жінок України провела в приміщенні Будинку вчених вечір пам’яті, присвячений видатній психологині, кандидатці психологічних наук Валентині Бондаровській. Валентина Бондаровська тривалий час керувала Центром практичної психології ВГО «Розрада”, складової частини НРЖУ.

Вечір розпочала Голова НРЖУ Людмила Порохняк-Гановська, яка розповіла про діяльність Валентини Матвіївни, про її творчу співпрацю з американськими психологами. Її виступи із захопленням слухали на Сесіях ООН.

Людмила Чернявська пригадала про роботу в проєкті «Україна – Канада», про підготовку лідерок-жінок. Якою була в житті як науковця і як Людина – Валентина Бондаровська – розповіла нинішня очільниця Центру практичної психології ВГО «Розрада Людмила Шаповалова.

У чому сенс життя і що про це думають психологи?! На вічне питання відповіла власним віршем старійшина громадської жіночої організації, народна артистка України Галина Яблонська.

Цього дня й відбулась презентація книги Валентини Бондаровської, підготовленої нею ще при житті, але виданої нещодавно за сприяння друзів Валентини Матвіївни та Національної Ради Жінок України.

Прочитано 368 разів

Останні матеріали

лист. 16, 2023 52

Виступ Мартін Марандел

Дорогі сестри ICW-CIF, Під час закриття нашого ECM у Манілі з 6 по 9 листопада 2023 року…
Default Image
лист. 16, 2023 451

ЗНОВУ ДО ПИТАННЯ КОВІДУ

Під час асамблеї в Манілі відбулись консультації Людмили Порохняк-Гановської з…
лист. 16, 2023 461

Декларація Засідання виконавчого комітету

CW-CIF МІЖНАРОДНА РАДА ЖІНОК CONSEIL INTERNATIONAL DES FEMMES Заснована 1888 Декларація…
лист. 14, 2023 485

Презентація Голови НРЖУ на Асамблеї в Манілі

Голова Національної Ради Жінок України, Віце-прем’єрка Міжнародної Ради Жінок України…

Вісник Національної ради жінок України