П'ятниця, 11 серпня 2023 15:53

Приємна та корисна зустріч у бібліотеці

8 серпня до Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових завітали представниці громадської організації Національна Рада Жінок України – голова об'єднання Людмила Порохняк-Гановська, заступниця голови Меланія Іщук, президентка ГО Фонд Сталого Розвитку "Стара Волинь" Наталія Гнатюк та представниця Центру самодопомоги, взаємодопомоги і розвитку села Шестовиця Чернігівського району Ірина Рудакова.

З 2018 року членкині цієї поважної організації впроваджують гуманітарні та волонтерські проєкти у громадах Чернігівського району, допомагають пересічним людям у селах нашого краю.

Гості ознайомилися з історичним приміщенням бібліотеки, відвідали виставку світлин "Миттєвості війни" військовослужбовця ЗСУ, фотографа Оперативного командування "Північ" Ярослава Лабинського, яка експонується у книгозбірні, поспілкувалися з бібліотекарками та представниками Чернігівського районного відділення Національної спілки краєзнавців України Андрієм Курдановим (голова осередку) й подружжям Юрієм і Галиною Дахно з села Москалі Чернігівського району.

Під час спілкування пані Людмила Порохняк-Гановська передала новенький мобільний телефон для однієї з постраждалих від російської навали бібліотек області. Заступниця директора бібліотеки з наукової та інноваційної діяльності Вікторія Примак подякувала шановним гостям за підтримку і подарунки та висловила сподівання на подальшу активну співпрацю.

Джерело: http://libkor.com.ua/news/5789-priemna-ta-korisna-zustrich-u-biblioteci

 

Прочитано 393 разів

Останні матеріали

лист. 16, 2023 52

Виступ Мартін Марандел

Дорогі сестри ICW-CIF, Під час закриття нашого ECM у Манілі з 6 по 9 листопада 2023 року…
Default Image
лист. 16, 2023 451

ЗНОВУ ДО ПИТАННЯ КОВІДУ

Під час асамблеї в Манілі відбулись консультації Людмили Порохняк-Гановської з…
лист. 16, 2023 461

Декларація Засідання виконавчого комітету

CW-CIF МІЖНАРОДНА РАДА ЖІНОК CONSEIL INTERNATIONAL DES FEMMES Заснована 1888 Декларація…
лист. 14, 2023 485

Презентація Голови НРЖУ на Асамблеї в Манілі

Голова Національної Ради Жінок України, Віце-прем’єрка Міжнародної Ради Жінок України…

Вісник Національної ради жінок України