Неділя, 11 червня 2023 12:24

Тренуйся як військовий

Під такою назвою програми 10 червня 2023 на базі комплексу АТЕК (м. Київ) Національний грузинський легіон, громадські організації Національної Ради Жінок України («Федерація «Жінки за мир у всьому світі», «Школа Рівних Можливостей») спільно з Інститутом проблем виховання НАПНУ, військовим ліцеєм ім. І. Богуна та низкою громадських організацій військово-патріотичного спрямування презентували відкриття занять для школярів столиці віком від 14 років, їхніх батьків з промовистою назвою проєкту «Вчимося захищати, захищатись і перемагати, брати відповідальність за себе і тих, хто поряд». 

Мета занять під керівництвом досвідчених інструкторів – розвинути, а подекуди сприяти формуванню навичок безпечної поведінки на відкритій місцевості (враховуючи смертельні «подарунки» від русні), надання первинної медичної допомоги, рукопашного бою як захисту себе і тих, хто поруч, алгоритму дій під час атак ворога з різних боків тощо..

На заняття прибули учні з батьками і вчителями з Дарницького, Дніпровського, Святошинського, Шевченківського, Деснянського районів міста.

За давньою традицією учасників на добрі справи і науку благословили Високопреподобні отці-капелани: о. Віктор та о. Олександр. З вітальним словом до учасників і гостей звернулися Герой України, генерал-лейтенант, начальник військового училища ім. І. Богуна Ігор Гордійчук; командир Національного грузинського легіону, співзасновник заходу, магістр дипломатії, перекладач, військовий-захисник України Мамука Мамулашвілі; Директор департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан; Олександр Ушинський, на псевдо «Росич», Голова громадської організації «Асоціація ветеранів війни, учасників АТО (ООС), членів сімей загиблих (померлих) та інвалідів війни»; Голова комітету військово-патріотичного виховання КОДА, представник ГО «Всеукраїнський громадський рух «За майбутнє» Наталія Брунько, від батьків – Валерія Заіка. Емоційну атмосферу змагальності і навчання підтримувала солістка військового оркестру Національного університету оборони України Людмила Дорожкіна. 

Учасники отримали Дипломи, вправніших визначили колегіально: школярі та інструктори, їх нагородили іменним Сертифікатом Національного грузинського легіону.

Ведучою програми була Тетяна Тарасова, кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник Інституту проблем виховання НАПНУ, членкиня Правління НРЖУ.

 

Прочитано 157 разів

Останні матеріали

лист. 16, 2023 52

Виступ Мартін Марандел

Дорогі сестри ICW-CIF, Під час закриття нашого ECM у Манілі з 6 по 9 листопада 2023 року…
Default Image
лист. 16, 2023 451

ЗНОВУ ДО ПИТАННЯ КОВІДУ

Під час асамблеї в Манілі відбулись консультації Людмили Порохняк-Гановської з…
лист. 16, 2023 460

Декларація Засідання виконавчого комітету

CW-CIF МІЖНАРОДНА РАДА ЖІНОК CONSEIL INTERNATIONAL DES FEMMES Заснована 1888 Декларація…
лист. 14, 2023 485

Презентація Голови НРЖУ на Асамблеї в Манілі

Голова Національної Ради Жінок України, Віце-прем’єрка Міжнародної Ради Жінок України…

Вісник Національної ради жінок України