Неділя, 21 травня 2023 14:06

Делегація НРЖУ у Седневі

19 травня в славетному місті Седнів відбувся захід до Міжнародного дня музеїв. Учасниками якого стала і делегація НРЖУ на чолі з заступницею Голови НРЖУ Меланією Іщук та Почесною Головою НРЖУ Іриною Голубєвою. Тож Національна Рада Жінок України в рамках Меморандуму про співпрацю суттєво підготувалась до цієї події. Було обновлено історичні банери, реставровано фільм про Седнів тощо.  Членкині НРЖУ виконали і почесну місію: вручили короваї  Оборонцям у козацькому  храмі Св.Георгія і громаді Седнева в музеї  "Садиба родини Лизогубів".  До речі, короваї випечені жінками з Комітету по роботі з сільськими громадами (Голова Тамара Бігуг). Цього дня було вручено і Подяки НРЖУ завідувачці  музею "Садиба родини Лизогубів" Тетяні Луговській, голові райради Тетяні Кузнєцовій-Молодчій, співочому колективу "Берегиня". Особливо почесно було вручити медаль "За любов і відданність Україні" славетній Майстрині, Берегині Зінаїді Лук'яненко. 

Для підтримки роботи з укріплення  психологічного стану дорослих і дітей о.Тимону, Тетяні Кузнєцовій-Молодчій, Тетяні Луговській передана спеціальна література.

Особливо важливо з вдячністю відзначити участь у складі нашої делегації Почесної Голови НРЖУ, глибоке історичне коріння якої пов'язане з Седневом, Ірини Голубєвої; Народної артистки України співачки, телеведучої Тетяни Негрій; Президента Асоціації працівників культури і мистецтва, кінорежисера Дмитра Ломачука; громадських діячок Лариси Кононко та Василини Полянської.

Прочитано 104 разів

Останні матеріали

черв. 04, 2023 3

Участь Голови НРЖУ в онлайн-конференції

Голова Національної Ради Жінок України Людмила Порохняк-Гановська взяла участь у VI-й…
трав. 21, 2023 54

Дивосвіт Трипілля

18 травня у День вишиванки в столиці Португалії Лісабоні група «Дивосвіт Трипілля» на…
Default Image
квіт. 28, 2023 500

Новини жіночих організацій Європи

Конференція міжнародних неурядових організацій (CINGO) провела свою щорічну весняну сесію…
квіт. 24, 2023 567

Продуктові набори мешканцям деокупованих територій

Всеукраїнська Ліга Українських Жінок на замовлення Української федерації банків…

Вісник Національної ради жінок України