Четвер, 03 лютого 2022 07:07

Про членство України у Виконавчій раді ООН-Жінки

2 лютого 2022 року відбулась Робоча нарада щодо обговорення членства України у Виконавчій раді ООН-Жінки. Метою Робочої наради стало обговорення механізму взаємодії заінтересованих державних установ спільно з Офісом ООН-Жінки в Україні та громадянського суспільства для забезпечення активної та ефективної участі України у Виконавчій раді ООН-Жінки, зокрема, у контексті просування важливих для України рішень та ініціатив з ґендерної проблематики.

У роботі Робочої наради взяли участь Сергій Кислиця, Постійний представник України при ООН; Катерина Левченко, Урядова Уповноважена з питань ґендерної політики; Еріка Квапілова, керівниця Офісу ООН-Жінки в Україні; Марта Кебало, головна представниця СФУЖО до ООН; Олеся Бондар, директорка УЖФ; Катерина Черепаха, президентка організації Ла Страда; Людмила Порохняк-Гановська, Голова НРЖУ.

У 2022–2024 – Україна забезпечує членство у Виконавчій раді ООН-Жінки, яка здійснює нагляд за оперативною діяльністю, а також забезпечує стратегічне керівництво ООН-Жінки.

11 січня 2022 року під час першого засідання Виконавчої ради ООН-Жінки відбулися вибори до її Бюро, за результатами яких до його складу на 2022 рік увійшли представники Аргентини, Бангладеш, Ісландії, Сьєра-Леоне та України. Відтак Постійного представника України при ООН Сергія Кислицю обрано на посаду Віце-президента Виконавчої ради ООН-Жінки.

Очолює Виконавчу раду пані Рабаб Фатіма, Постійна представниця Бангладеш. Крім України, іншими віце-президентами обрано постійних представників Аргентини, пані Марію дель Кармен Скефф, Ісландії, пана Йорундур Валтиссона та Сьєра-Леоне, пана Альхаджі Фандай Турая.

Обрання Посла Сергія Кислиці віце-президентом Виконради є підтвердженням послідовної активної діяльності України на напрямі забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків, просування, відстоювання та захисту їх прав та інтересів, а також багаторічного партнерства та тісної співпраці між Україною та Структурою ООН-Жінки.

 

 

 

 

 

Прочитано 809 разів

Останні матеріали

лист. 16, 2023 52

Виступ Мартін Марандел

Дорогі сестри ICW-CIF, Під час закриття нашого ECM у Манілі з 6 по 9 листопада 2023 року…
Default Image
лист. 16, 2023 452

ЗНОВУ ДО ПИТАННЯ КОВІДУ

Під час асамблеї в Манілі відбулись консультації Людмили Порохняк-Гановської з…
лист. 16, 2023 462

Декларація Засідання виконавчого комітету

CW-CIF МІЖНАРОДНА РАДА ЖІНОК CONSEIL INTERNATIONAL DES FEMMES Заснована 1888 Декларація…
лист. 14, 2023 487

Презентація Голови НРЖУ на Асамблеї в Манілі

Голова Національної Ради Жінок України, Віце-прем’єрка Міжнародної Ради Жінок України…

Вісник Національної ради жінок України