Середа, 27 вересня 2017 18:14

"Ucrania-Fest"

 Вже вдруге Національна Рада жінок України приймала участь у Міжнародному фестивалі в Іспанії "Ucrania-Fest". Народні та Заслужені митці України, майстри народних ремесел, науковці, педагоги - однією великою родиною українців-патріотів вирушили на третій Міжнародний Фестиваль Україна - Фест - 2017 в сонячне королівство Іспанія.
Подія відбувалася за підтримки та сприяння: Української асоціації "Джерело" - м. Барселона, керівник Ольга Дзюбан, Товариства зв’язків з українцями за межами України "Україна-Світ" - заступник Голови Алла Кендзера, Національної Ради жінок України - Голова Людмила Порохняк-Гановська.
13 вересня керівники разом з митцями Фестивалю були запрошені в Генеральне консульство України у Барселоні. Щирі, теплі слова привітань та гостинний прийом від Генерального консула України пані Оксани Драмарецької, її мудрі слова, ділові якості, миттєве вирішення нагальних проблем - надихають, додають бадьорості і відчуття гідності, разом ми робимо потрібну, важливу справу на благо та процвітання нашої Батьківщини.
Відбулося знайомство наших митців з організатором Фестивалю: Президентом української асоціації «Джерело», красивою, діловою жінкою, в грудях якої б’ється щире українське серце - пані Ольгою Дзюбан. Протягом п’яти днів Фестивалю, саме ця фантастично-енергійна жінка збирала друзів, запрошувала гостей, прикрашала зали, раділа і в прямому розумінні слова плакала разом з нами, коли програма Festу змінювалася під впливом сили природи.
Генеральному консулу було урочисто передано в дарунок ікону "Ангела Охоронця", яка вишивалася бісером вихованцями селища Денежникове Новолуганського р-ну Донецької області, підбірка журналів Видавничого дому - "Справи сімейні" - Голова пан Андрій Лесів. Увечері, цього ж дня, відбувся урочистий прийом на честь Дня Незалежності України та дипломатичних відносин між Україною та Іспанією. Були присутні: керівники 20 консульств, політичних партій, віце-губернатор Каталонії, та представники української громади в Каталонії. На святі, учасники Ucrania - Fest 2017 вшановували гостей красивою народною, популярною українською піснею. Теплими оплесками зустрічали гості Народного артиста України Володимира Талашко, оперну співачку Ірину Персанову, композитора та співака Вадима Заваду, Народних артистів України Лесю Горову та Світлану Мирвода та наше молоде дарування Данила Карачевського. В ході свята, керівник групи Тетяна Тарасова вручила консулу пані Оксані Драмарецькій, наш традиційно - вишуканий, святковий український пиріг, який розділили і частували гостей, подаючи до кави. З консулом Угорщини та Молдови співали разом «Смуглянку», з представниками діаспори українців в Каталонії говорили про болючі події в Україні, шукали шляхи допомоги у вирішенні конкретних питань. Наші митці, педагоги, народні майстри були запрошені українською громадою на святковий Перший дзвоник у Міжнародну українську школу в Барселоні. Проведені уроки - Українознавства: ТетянаТарасова презентувала і передала школам для використання методичну літературу - «Урок миру» з методичними розробками ( Інститут проблем виховання), книжку Зої Ружин «Золото Роду», підбірку журналів Видавничого дому «Справи Сімейні»; пані Наталія Гавриш – (доктор педагогічних наук) презентувала свою книжку «Азбука лідерства».
Майстер класи з народного декоративно-прикладного мистецтва: від Галини Дігас - розпис по склу , Людмили Мартинюк (керівник державного музею іграшки) - про українську іграшку, Сергія Святного - старовинна дерев’яна іграшка.
Говорили про розбудову та зростання іміджу України у світовому просторі. Наші митці дарували: поетичне Слово «Молитва за Україну!» - В.Д. Талашко, українську пісню: Ірина Персанова, Вадим Завада, Антоніна Марцева, Данило Карачевський, Єсєнія Кудрявцева, Алла Бобир, Олександр Товкач. Танцювальний Майстер клас показали, неперевершені майстри танцю, колектив - «Галатея» м. Бровари, керівник Наталія Лисохмара.
Напередодні заключного дня Фестивалю у готелі ESPLENDID на узбережжі Коста Брава міста Йорет де Мар, де проживала наша творча група, відбувся вечір української пісні!!
Відкрила вечір, керівник групи пані Тетяна Тарасова, сказала декілька слів про мету Ucrania Fest 2017– взаємозбагачення культурних традицій. Для гостей, які зібралися на свято в затишному залі готелю, в ролі перекладача виступив композитор та виконавець Вадим Завада. Вечір перевершив усі наші сподівання. На свято приїхали наші друзі з Англії - Джеффрі та Тетяна Гейнц, в залі не вимикалися десятки камер, гості знімали концерт на відео. Яскраві українські костюми Єсенії Кудрявцевої, Ірини Персанової, Алли Бобир, наші сучасні і етнічні вишиванки, картини Галини Дігас, одяг в українському стилі від Валентини Юдицької, дерев'яна іграшка Сергія Святного, українські віночки - викликали неабияку зацікавленість гостей і створили особливий святковий настрій.

 

Прочитано 555 разів

Вісник Національної ради жінок України

Останні новини

За сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив (Слабин)

жовт. 31, 2018 39
Проект Удосконалення сфери охорони здоров'я та соціалізації сільського населення…

За сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив (Пильне)

жовт. 31, 2018 40
Проект Удосконалення сфери охорони здоров'я та соціалізації сільського населення…

За сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив (Жидиничі)

жовт. 31, 2018 37
Проект Удосконалення сфери охорони здоров'я та соціалізації сільського населення…

 За сприяння Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив (Жеведь)

жовт. 31, 2018 34
Проект Удосконалення сфери охорони здоров'я та соціалізації сільського населення…
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net