Середа, 28 серпня 2019 08:29

НРЖУ провела флешмоб #ДякуюЗахисникам та Захисницям

Національна Рада жінок України, аналізуючи потреби захисників та захисниць на Сході України, дійшла висновку в необхідності впливу на їхню свідомість, доносячи інформацію про вдячність жінок та дітей України до цих людей. 
Людина в формі і зі зброєю повинна викликати довіру і почуття вдячності у цивільного населення, яке потрібно виховувати.

Саме тому, до Дня Захисту Дітей спільно з Національною гвардією України організованло серію заходів в школах по висловленню вдячності кожному Захиснику Вітчизни.

Одним з такиє заходів є флешмоб #ДякуємоЗахисникам та захисницям, який стартував у Київських школах та дошкільних навчальних закладах.
Ліцей міжнародних відносин 51 м. Києва є співавтором заходів тому естафету початку флешмобу отримали саме вони.

Поряд з цим діти написали листи, намалювали малюнки зі вдячністю до бійців на Сході України, які передані через Національну Гвардію України за лінію фронту.

"#ДякуємоЗахисникам та Захисницям  В День Захисту Дітей в цей складний для країни час, коли на сході дружня колись держава вже чотири роки веде гібридну війну, відібравши наші землі, вводячи в оману наших українських чоловіків і жінок, наших дітей. І ми, батьки і дідусі-бабусі висловлюємо велику вдячність тим військовим і цивільним, які не дають загарбникам знову поневолити Україну. Дякуємо, що діти ходять до школи, що вони усміхаються, мають надію вирости у вільній країні. Приєднуйтесь до флешмобу! Дякуємо за мирне життя наших дітей! Дякуємо за їх захист!"

Людмила Порохняк-Гановська, голова Національної Ради жінок України

Прочитано 43 разів

Останні матеріали

січ. 23, 2020 3

Експертне читання

В Укрінформі відбулося експертного читання на тему: «Тимчасові спеціальні заходи як…
січ. 15, 2020 6

Софія Русова: віхи життя видатної українки

СОФІЯ РУСОВА: віхи життя видатної українки Cофія Русова – Голова Української Національної…
січ. 08, 2020 18

З історії

З історії ЗВІТ ПРО ДЯЛЬНІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ ЖІНОЧОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ (матеріал з…
січ. 01, 2020 18

Платформа "Рівні права та можливості"

Шановні дорогі колежанки та подруги! В перший День Нового Року хочу привітати вас з…

Вісник Національної ради жінок України